Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen helyen élünk, hogy a...

Milyen helyen élünk, hogy a betegek éhen halnak a kórházban?

Figyelt kérdés
Az egyik hozzátartozóm azért halt meg mert nem kapott enni, túlélt egy életveszélyes balesetet, aztán diétára fogták és nem adtak neki enni mert nem tudott egyedül. Kérdem én milyen otromba kegyetlen dolog ez?

2021. jan. 5. 13:59
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
89%

10-es.

Ott a 4-es kommentben hogy

"küldtünk be neki mi kaját otthonról, csak gondolom nem adták neki oda"

2021. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
51%

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.


Tudom, hogy menő szidni az egészségügyet de akkor sírnátok ha odakerültök és nem foglalkozik veletek senki.

2021. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
73%
Most komolyan, ki dől be egy ilyen kérdésnek???? És miért nem szűrik az ilyen trollokat??? Csak a veszekedést gerjesztik.
2021. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
57%

emberek ti annyira távol álltok a valóságtól. Covid pánik van! NEM LEHET LÁTOGATNI!!!

Nem tudsz kaját bevinni hónapok óta, még ha be is juttatod valahogy, nem fogja senki megetetni a beteget, mert nincs rá ember. A hozzátartozók évtizedek óta bele voltak kalkulálva a személyzetbe, ahogy a hálapénz a fizetésbe... és még úgyis kevés volt a dolgozó. Most áldatlan állapotok vannak. Voltatok kórházban az elmúlt 1-2 hónapban? Ugye hogy nem.

Aki mágát ellátja és egyedül eszik, kaját készít, lemegy a büfwbe, stb... az nem szorul kórházi ellátásra, nem is ilyenek fekszenek bent többnyire.

2021. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
51%

Anyám tavaly 5 hónapig volt kórházban. Volt alkalmam látni az ebédeltetést. Ágy feltámaszt, asztalkára a tányér főzelék, egy szelet hús és egy kanál. Ha a beteg nem volt képes feldarabolni a kanállal a húst - én se nagyon lennék rá képes-, senki nem segített neki. A következő körben elvitték a kaját, ha evett, ha nem. A kórház 6 hétre bezárt, akkor nem covid, hanem influenza, látogatási tilalom volt. Mire legközelebb bemehettem, anyám csontsovány volt, a gyűrűje leesett az ujjáról.

2 hét múlva meghalt.

2021. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
37%

Unokatesó agyvérzéssel kórházban, a jobb fele lebénult. Mi volt a vacsora? Májkrémkonzerv. Nem a feltéphető fülű, hanem a hagyományos. Konzervnyitót se adtak mellé, nem mintha képes lett volna használni. Senki nem bontotta ki helyette.

Előző voltam.

2021. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
63%
Budapesti sznob kórház. Vidéken csak jókat tudok mondani
2021. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
Akik szerint ez egy kamu kérdés meg troll vagyok és tőlünk kéne megvonni az egészségügyi ellátást, akik nem tudunk napirendre térni a kórházi (és nem minden dolgozóra igaz) hozzáállástól, imádkozzatok, hogy még csak hasonló helyzetbe se kerüljetek, mint azok a fekvő betegek, akik még sokan beszélni sem tudnak, el mondani mi a problémájuk és bent ragadtak a kórházban kiszolgáltatva gyári munkásoknak.
2021. jan. 5. 16:07
 19/41 A kérdező kommentje:
Ja és igen bárcsak kamu lenne, mert akkor most nem gyászolnék.
2021. jan. 5. 16:11
 20/41 anonim ***** válasza:
32%

Mondanám, hogy ne foglalkozzatok ezzel az emberrel. Most halt meg valakije, bizonyára a gyász "düh" fázisában van...


De sajnos ez nem ilyen egyszerű. Az egy dolog hogy személyesen dühöng de az hogy neki van EGY rossz tapasztalata EGY helyen EGY városban még nem kéne általánosítani. Plusz egy pont a 9-esnek.


A kérdezőnek és az őt védőknek üzenem hogy ezek után ne is menjenek kórházban. Úgy is hagynak ott éhen halni titeket. Ne adjatok szegényeknek plusz munkát! 🙏

2021. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!