Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen helyen élünk, hogy a...

Milyen helyen élünk, hogy a betegek éhen halnak a kórházban?

Figyelt kérdés
Az egyik hozzátartozóm azért halt meg mert nem kapott enni, túlélt egy életveszélyes balesetet, aztán diétára fogták és nem adtak neki enni mert nem tudott egyedül. Kérdem én milyen otromba kegyetlen dolog ez?

2021. jan. 5. 13:59
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
32%
Ja látom nagyon gyászolsz.. Csak undorító módon fröcsögsz...
2021. jan. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
22 én nem dühöngök, csak el vagyok keseredve mert nem gondoltam volna, hogy ilyen a 21. században megtörténhet egyáltalán. Dehát többen is írtátok, hogy sajnos nem egyedi ez a dolog. Nagyon sajnálok mindenkit, akinek valakije meghalt emiatt. Ezek szerint rosszabb a jelenlegi helyzet, mint gondoltam. Nem vitázni akartam és nem is érdekelnek a negatív kommentek.
2021. jan. 5. 16:23
 23/41 anonim ***** válasza:
43%
Nem érdekelnek a negatív kommentek mert fáj az igazság. Oké.
2021. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
20%
Amikor a mamám kórházban volt, Tatabányán az első egy-két napban nem kapott enni. Azt ette, amit otthonról vitt, vagy mi hoztuk.
2021. jan. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
46%
Kedves utolsó! A tatabányai kórházban dolgozom, ne írj ilyen hazugságot. Aki kaphat enni, az kap is. Esetleg a legelső nap nem kapna mondjuk vacsorát, mert nem tudjuk lejelenteni. De akkor is szedünk össze valami ehetőt. Esetleg az lehetett, hogy a betegsége miatt nem ehetett volna semmit. A család meg eteti. Mi meg küzdünk, ha nem javul az állapota.
2021. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
30%
Erről szól a politika le kell járatni az egészségügyet. Hullákat kell gyártani, mert még a tavalyi halálesetet sem érik el. Covid tesztekkel, oltással szekálják az eü. dolgozókat, ha lelkiismeretes még börtönbe is csukhatják (lásd. dr. Gödény). Ilyen helyzetben menekülni kell egy jó érzésűnek az eü.-ből. Tehát én semmin sem csodálkozok, sintértelepet varázsoltak a kórházból. Az eü. dolgozók hazudoznak összevissza védik a mundér becsületét.
2021. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
42%
Jelentse aki tudja ezt a kamut! Kedves kérdező, miért nem mész akkor önkéntesnek, ha'?
2021. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
78%
#27: Köszönet minden lelkiismeretes dolgozónak, remélem, nem is fog ez előfordulni.
2021. jan. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
40%
Még ekkora hazugsagot mint hogy nem tudnak neki pépes ételt adni. Ilyet biztos nem mondtak. Mivel a kórházban fekvő betegek 70 százaléka mást se tud enni csak pépes ételt így a kórházi konyhák külön rá vannak állva arra hogy olyan kaját kuldjonek amit nem kell rágni. Reggelire, ebédre és vacsorára is. Igen, gusztustalan a ledaralt párizsi de nem halnak éhen a betegek. Aki rinyal hogy kevés a kaja annak meg jelzem hogy egész napos fekveshez bőven elég az amit adnak. Nagyon lehet látni kik azok akiknek kell hogy a család küldjön be kaját pluszba. Megsugom, általában nem normális bmivel rendelkeznek. Aki igazán beteg meg adhatsz neki bármit nem nagyon fogadja el. Nagyon felháborító és bicskanyitogato számomra ilyen alaptalan vádakat olvasni mikor fogalma sincs a kérdezőnek hányszor és meddig állunk ott egy beteg mellett csak hogy bele eroltessunk legalább pár falatot.
2021. jan. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Annyira azért nem kamu a kérdés. Nyilván egyelőre feltevés csak, nem tudom mennyire bizonyítható. Az éhenhalás nem annyira jellemző amúgy, inkább a kiszáradás miatt lehetett így, de sajnos ezt tudni kell bizonyítani is,vizsgálatot kell indítani,részleteket is tudni kellene, viszonyt egy életveszélyes baleset után ez egy elég nehéz feladat, az állítás ilyenkor eléggé kérdőjelezhető.
2021. jan. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!