Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha lesz valasztani lehetoseg...

Ha lesz valasztani lehetoseg melyik vedooltast valasztanatok es miert azt ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Egyiket se adatom be, én ezt a lehetőséget választom.
2021. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Csatlakozok az elsőhöz.
2021. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Csatlakozom az előttem szólókhoz: egyiket sem!!
2021. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Egyiket sem. Nulla hiteles tájékoztatás, nulla hiteles adat, nulla ellenőrizhetőség (még képviselőket sem engednek be a kórházakba). Úgyhogy semmi hitele az oltáspropagandistáknak (főleg a könnyfacsaró kamusztorikat osztogató karanténtálibok)
2021. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

1. AstraZeneca. Papíron nincs gondom az mRNS alapú vakcinákkal sem, de annyi az ismeretlen faktor a vakcinák körül, hogy kicsit megnyugtat, ha legalább a technológia már kipróbált.

2. Végülis a Pfizer vagy a Moderna is "jöhetne", ha kapnék.

3. Mondják, hogy idővel lesz Johnson & Johnson, Novartis vagy Sanofi, hacsak nem derül ki róluk valami gond, akkor ezekre is nyitott vagyok.


Az eddigiek közül nemet mondanék

1. kínaiak - elvből is, de a hallottak alapján is: sem a technológia, sem a hatékonyság, sem a fejlesztés menete nem ad számomra okot a pozitív hozzáállásra

2. orosz - amúgy az orosz vakcinákkal nem lenne bajom, de konkrétan ennek a fejlesztésével, klinikai vizsgálataival, publikációival kapcsolatban közölt hírek nem bizalomkeltőek


Amúgy mindegyikben látok kockázatot, nem a rövidtávú mellékhatások miatt, mert hát igen, ha rettenetesen peches vagyok, esetleg kaphatok tőle akár anaphylaxiás sokkot is, de azért erre minimális az esély, hanem az esetleges hosszabb távú mellékhatások miatt, amikről csak 2-3-5 év múlva lesznek tapasztalataink, ennek ellenére valami olyan vakcinát, aminek utánaolvasva is nagyjából bizalomgerjesztőnek tartanék, beadatnék, elsősorban az idős családtagjaim, ismerőseim védelmében.

2021. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Pfizert kaptam. A modernával és az astrazenecaval is beoltattam volna magam, ha az van.

Az oroszhoz és a kínaihoz nincs bizodalmam.

2021. jan. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
en a kinait szeretnem mert az mar ismert technologia.az Mrs alapu AZ gyakorlatilagmost egy emberkiserlet
2021. jan. 19. 13:20
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

#7 Igen, ezt mondja a Helsinki Bizottság is: "The committee can also determine that the Israeli government must stop transferring information to Pfizer; Dr. Tehila Schwartz-Altshuler: "To say this is not an experiment is a lie."

[link]


Én azonban óva intenélek a nem mRNS technológiával készült vakcináktól is, mert még nem telt el elég idő, hogy egzakt adatokat lehessen kapni a lehetséges kockázatokról és előnyökről. Így aztán mérlegelni sem lehetséges egyelőre.

2021. jan. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Én a placebót. Csak maradt még abból is a sok teszt során.
2021. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
van aki azt mondja az EU dolgozok placebot kapnak hat ki tudja mi az igazasag
2021. jan. 19. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!