Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit tegyek ha már 3 napja nem...

Mit tegyek ha már 3 napja nem aludtam semennyit sem? Ma mar egesz nap az ágyban fekszem hátha elalszok de nem. Már enni is fizikailag megterhelő. Próbáltam bevenni este nyugtatót de azzal sem sikerült elaludni. Altato nincs itthon.

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 11:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg a kivalto okot es azt kell megszuntetni. Stresszes vagy, agyalsz valamin?
2021. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%

Ez kamu. Már rég elájultál volna.

Tedd le a telefont, a fejed is a párnára. Csukd be a szemed, és maradj úgy.

Ennyi.

2021. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Első: igen stresszes vagyok de mindig is az voltam. Jelenleg semmin nem agyalok.


Második: Nagyon örülök hogy neked még soha nem volt alvászavarod és mindig el tudtál aludni könnyedén.

2021. jan. 23. 12:00
 4/25 anonim ***** válasza:
37%

Három napig semmit aludni az képtelenség.

Nem tudtam könnyen elaludni, de van az a pont amikor el ájulsz.


Amúgy minél jobban erölteted az alvást annál roszabb.

Kelj fel és ne törődj az alvás témával. Csináld otthon amit szoktál. Amikor hirtelen elér a le kell csukni a szemed érzés, ülj le az ágyadra és csukd be a szemed. Érezni fogod, hogy muszály eldőlni.

2- es voltam

2021. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%
Covidos nem lehetsz? Tud alvászavart okozni, ráadásul elég durvát. (Sajnos tapasztalat...)
2021. jan. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Covidos voltam. Es igen szerintem is covid okozza + covid okozta pulzus emelkedés. Rajtad segitett valami? Sajnalom hogy neked is ilyen problemaid voltak.
2021. jan. 23. 12:37
 7/25 anonim ***** válasza:
Az idő segített, meg talán a Bilobil és a B vitamin. Te mikor voltál beteg?
2021. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
November közepétől decebver végéig
2021. jan. 23. 13:55
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem november elején kezdődött, és kb. két hete érzem magam a réginek. Próbáld meg esetleg a citromfű teát/kapszulát, vagy a magneB6 stresszkontrollt, ha a B vitamin meg a Bilobil nem segít.
2021. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Dehogy ájul el 3 nap után. Én volt, hogy 5 napig nem aludtam, mégsem volt ájulás.
2021. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!