Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Fizikailag mennyire megterhelő...

Fizikailag mennyire megterhelő egy missed ab műtét? Sajnos műtét előtt állok, hétfőn kell mennem, 7 hetet volt a baba.

Figyelt kérdés
Lelkileg próbálok erős lenni és próbálok optimista lenni, ha kell kérek segítséget, de azt nem tudom, higy fizikailag mennyire lesz megterhelő. Voltak már meddőségi kezét kezeléseim, császárom, de félek, hogy most mennyire viseli meg a testem ez a pár hét terhesség utáni felépülés.
2020. nov. 20. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semennyire.

9 hetes missed ab-om volt.

2 napig volt minimális vérzésem utána,fájdalmam semmi.

2020. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
8hetes missed ab. Műtét után amikor felkeltem volt egy pár órás "égő" érzés az alhasamban (nem elviselhetetlen, de fájdogált), délután már hazaengedtek. Kaptam vérhígító szurikat 2hétig napi egyet (nem mindenki kap asszem, nekem kellett). Másnapra csak menzesz szerű görcs maradt, talán 3-4nap közepes-gyenge vérzés. A műtét másnapján már tettem vettem itthon, csütörtökön műtöttek hétfőn már dolgoztam (iroda). Fizikailag nem volt vészes.
2020. nov. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

13 hetesen missed ab :(

Fizikailag nem fájt. Viszont lelkileg még mindig :(

2020. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Lelkileg sokkal rosszab, mint testileg szerintem. Nekem 2 ilyen műtétem volt idén. Elsőnél a műtét után alig volt vérzés, egy hétre rá 2 napos vérzés volt (de enyhébb mint a menstruációs). Másodiknál 1 hétig fájt a hasam (de nem korlátoz semmiben, nem olyan vészesen). Vérzés szinte nem volt, tisztasági betét bőven elegendő volt. Kitartást kívánok!
2020. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak lelkileg fájt.

Mivel már szültem nem kellett méhszáj tágító,állítólag az fájhat.

Enyhe vérzés volt utána.

2020. nov. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem anno 10 hetes missed ab-om volt.

Műtét után pár napig menstruációs jellegű görcseim voltak, s egy kicsit véreztem.

Fizikailag minden rendben volt, műtét után 2 nappal már dolgoztam.

Inkább lelkileg viselt meg nagyon, s a mai napig összeszorul a szívem, ha erre gondolok...

Kitartást! Minden rendben lesz!

2020. nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. nov. 23. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!