Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik pontosan egy...

Hogyan zajlik pontosan egy urológiai vizsgálat? hogy jelentkezek be stb?

Figyelt kérdés
sosem jártam ilyen helyen és nem tudom hogy pontosan hogyan is zajlik ez
2021. jan. 24. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

- Jo napot kivanok, Cseles Ferenc vagyok, az urologiara szeretnek kerni egy idopontot.

- Február 2. 8 ora megfelelo?

- Persze, koszonom, visszhall!

2021. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajszál pontosan úgy mint bármelyik más vizsgálatra. És lepontozták az egyest, de pontosan úgy ahogy leírta!
2021. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lepontozták, mert köztudomású, hogy reggel 8-kor a szakrendeléseken még a fű sem nő.
2021. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak nem:

[link] ?

2021. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3# Ez nem igaz, nalunk mar lehet reggel 8-kor telefonalni a kartonozoba idopontert. :D

De akkor sem ertem miert vagyok lepontozva. Mondjam esetleg tovabb mi lesz?

1. Odamesz a megbeszelt idopontra, (elso kommentem bemutatja az idopontfoglalast).

2. Taj kartya bead, az urologiai szakrendelesre jottem.

3. Behivnak nev szerint, vagy sorszam szerint. Benn leulsz egy szekre.

4. Mi a panasza kedves uram?

5. Elmondod.

6. Az elmondottak alapjan a doktor felallit egy korkepet, megtapogat, ultrahangoz, esetleg tovabbi vizsgalatokra kuld (rontgen, vervetel stb).

7. Felhuzod a gatyad, kivaltod a receptet, haza mesz, beszeded, meggyogyulsz. Es ennek variansai, ha vissza kell menned majd esetleg leletert/kontrollra. Tada!!

2021. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem állítom, hogy ne lenne olyan szakrendelés, ahol az lenne kiírva, hogy rendelés 8-12, csak éppen a doki f9-kor esik be, kávé, telefon, minősített esetben még vizit vagy eligazítás, aztán 9 után tárul az ajtó.
2021. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!