Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kizáró ok a rendészeti szakgim...

Kizáró ok a rendészeti szakgimnáziumba jelentkezéskor a magas Haemoglobin és Bilirubin-Total szint?

Figyelt kérdés

Pacsi. Érettségi előtt állok, rendészeti előkészítő osztályba járok és jövő héten adom be a jelentkezésem az 1,5 éves képzésre, terv szerint Körmendre. A helyzet az, hogy most a hét elején csináltam meg az összes vizsgálatot amit kérnek(kardiologia, urulogia, tüdőszűrő stb) és eddig minden rendben van. Viszont ma kaptam meg a laboreredményemet, amin csillaggal jelölték a hgb-t és a bilirubin szintemet. Állitolag azért, mert a normál mérték felett van. A hgb szint max normálja 167 g/l, az én szintem 172,6. A bilirubiné 20 umol/l, az enyém 21,8. Nem valami veszett nagy értékek (szerintem), de mivel elég keményen szűrik az embereket nem tudom hogy mire számítsak. A suliba rááldoztam a rendészeti karrierre több mint négy évet, jó lenne nem ezen a két dolgon elbukni a jövőmet, szóval ha valaki már túlesett egy ilyen vizsgálaton, az legyen kedves leírni a tapasztalatait, és hogy mire számítsak.

Ui: utánaolvastam, a májbetegségek esetén szokott magas lenni az érték, legalábbis azt mondják. Sosem volt ilyen bajom, nem iszok, rendszeresen sportolok, 185 centi mellé 80kg vagyok, 7 napból 4et kondizok. Az orvosok szerint is egészséges vagyok. Esetleg ha számit, kondi után rendszeresen szedek fehérjét, táplálékkiegészítőt. Régen hallottam ilyen pletykát, hogy ezek szétkapják az ember máját elég hamar. Gondoltam leírom, hátha valaki ért hozzá. Előre is köszi.



2018. jan. 26. 20:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!