Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Migrénnel lehet orvoshoz menni?

Migrénnel lehet orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Persze, súlyos bajt is jelezhet.
2021. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem értek egyet, súlyos bajt nem jelez, de nagyon fájdalmas.A migrén az migrén, egy különálló betegség, aminek az oka általában ki sem derül. Ha neurológus nem kellőképpen segít menj fejfájásambulanciára.
2021. jan. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Migrént az orvos diagnosztizálja, amíg nem mész a fejfájásoddal orvoshoz, addig nem mondhatod, hogy migréned van, mert bármitől fájhat a fejed. Akár valami súlyos problémától is.
2021. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
No talán még most is várhatnám az orvos diagnózisát a migrénemmel kapcsolatban. Aki fejfájós sajnos előbb utóbb maga is rájön mi a migrén. Mert hogy a migrén nem egy egyszerű fejfájás.
2021. jan. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyilván, de egy orvos akkor sem árthat...
2021. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mire időpontot kapsz, már rég elmúlik.
2021. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én voltam, elmentem a háziorvoshoz mivel minden nap kegyetlenül fájt a fejem, kaptam beutalót neurológiára, elmentem, ott mondta az orvos, hogy ez migrén, adott fejfájás naplót, kaptam vérvételre beutalót meg MRI-re, hogy aurás vagy aura nélküli migrénem van. Meglett az MRI, kaptam is rá gyógyszert,amitől kezdett elmúlni. Nem volt az, hogy heti 3-4x fáj, szibte sötét szobába mentem, hogy elmúljon.

Inkább menj el dokihoz

2021. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!