Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó MIGRÉNNEL leszázalékol...

Állandó MIGRÉNNEL leszázalékolnak?

Figyelt kérdés
Szinte mindennapos migrénes fejfájásaim vannak, ami mellett nem tudok állandó munkát vállalni. Gyógyszeresen sem tudom tartósan csillapítani a fájdalmakat, csak a fekvés segít sötét, csendes szobában.

2018. dec. 1. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Magyarorszagon? Biztos nem. Amúgy nem kellene kivizsgáltatni ?
2018. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%

Csak ha KOMOLY, KIMUTATHATÓ idegrendszeri oka van.


Másképp a fél ország migrénes leszázalékolt lenne.

2018. dec. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

csak a fekvés segít sötét, csendes szobában.


És két néger legyezne. Kaja pia ingyé,

Próbáld meg. Az önkormányzat portásánál lehet jelentkezni

2018. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
3-as!Ha csak egyszer lett volna 36 órás migréned, nem viccelődnél vele! Én is átéltem ezt, 20 éven keresztül. Cinie volt az egyedüli, ami megszűntette a fájdalmat. Aztán az áttörést magán pszichológus hozta meg, szorongásoldóval.Feladtam a munkahelyem, itthon maradtam. Jelenleg sokat meditálok, ami sokat segít, hogy kevesebbet járjon az agyam, előtte állandóan kattogott valamin. Tudom, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak segíteni szerettem volna. Egyedül magadra számíthatsz, neked kell meg találni a megoldást! Nekem ráment a fiatalságom, de végre fájdalom nélkül élhetek. Kitartást hozzá!
2018. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ráment a fiatalságod??? Akkor az én megoldásom jobb, mert pár nap alatt, de max. egy hónap alatt megoldaná a migrénes problémát!
2018. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!