Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Emelt családi pótlékot kapok...

Emelt családi pótlékot kapok és ez mellé milyen támogatást tudok igénybe venni.? Leszázalékolt 51 % egészségkárosodott. A rehabilitációt nem tudom megigényelni nincs 1095 nap.

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Kire kapod az emelt csp? Hány éves gyerekre?
2021. febr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem saját jogon kapja, az egészségkárosodás okán.
2021. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De az gyerekre jár, ő maximum igénylő lehet.
2021. febr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem, ha 18 év alatt "szerzi be" az egészségkárosodást, akkor saját jogon is kaphat. azt nem tudom, hogy mennyire függ az egészségkárosodás mértékétől, és azt sem, hogy milyen gyakran kell felülvizsgáltatni. de kap(hat)

(testvérem születésétől fogva sérült, állapota végleges. bőven felnőtt és kap, élete végéig)

2021. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utazási támogatás jár még ehhez. Helyben ingyenes, helyközi 90% kedvezmény, plusz ugyanez illeti az őt kísérőt.
2021. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kérdező, nem tudod összeszedni az 1095 napot? most, a vírus miatt nehézkesebb, de vannak rehabilitációs cégek, aki kedvezményeket kapnak, ha leszázalékolt munkavállalót foglalkozatnak.
2021. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!