Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha valakit koronavírus miatt...

Ha valakit koronavírus miatt be akarnak vinni kórházba, az megtagadhatja a kezelést és azt, hogy bevigyék?

Figyelt kérdés
Több esetről hallottam, hogy volt akit egy sima vizsgálat miatt, vagy bokaficam vagy egyéb nem súlyos dolog miatt bevittek kórházba és másnap telefonáltak, hogy meghalt covid miatt. Ilyen közvetlen az ismerősi körömben is volt. Egy bokaficamba nem hal bele senki. Úgy hiszem, vagyis biztos vagyok benne, hogy az orvosok ölik meg az embert a koronavírusnak álcázva és itt nem a vírustól kell félni.

2021. febr. 5. 14:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
66%
Bármikor megtagadhatod ill visszautasíthatod a kezelést, ilyenkor aláírod a papírt és saját felelősségedre tavozhatsz.nagy bátorság kell ahhoz hogy az ember befeküdjön egy közkórházba magyarországon.én sem vállalnám pedig nincs alapbetegségem.a covid óta pedig csak romlott a helyzet.
2021. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor megtagadhatod.
2021. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
48%
Több ilyen eset is volt, én sem engedném meg, hogy befektessenek. Sok vírusrettegő meg azt hiszi, hogy a járványszkeptikusokkal kibacnának, ha nem adnának nekik lélegeztetőt. Kell a fenének, tartsátok meg nyugodtan a majkakovidosoknak!
2021. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Több ilyen eset volt, hogy a bokaficamos másnap meghalt Covidban? Mert megölték? Mesélj még, érdekes.
2021. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%
Baszki, elcsodalkoztam a kérdező ostobasagan aztán meglattam a válaszokat.... Itt már mindenki hülye emberek?
2021. febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
48%

Melyik elmeosztályon tartózkodsz éppen, kérdező?

Azt tudod, hogy a "kérdésed" erősen kimeríti a rágalmazás és a rémhírterjesztés fogalmát?

2021. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41%
A kérdés önmagában bűncselekmény. Orvos vagyok, soha nem ártanék egyetlen betegemnek sem de az ilyen kérdezőhöz hasonló primitív idiótáknak a börtönben a helye!
2021. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
48%
14:46: nem feltétlenül, a mentális állapota miatt lehet, hogy nem büntethető.
2021. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 molnarmarcell21 ***** válasza:
64%

Koronavírus miatt nem visznek be a kórházba, csak karantént kapsz.

A kórházba te fogsz igyekezni, amikor már nem kapsz levegőt.


Amúgy igen, nem vagy köteles kezelést kapni, és azt is el tudom képzelni, hogy könnyebb elkapni a kórházban a koronát.

2021. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
45%
Jogos utolsó.
2021. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!