Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem nevetséges hogy úgy...

Nem nevetséges hogy úgy akarják rád tukmálni az oltást hogy azt mondják te érdeked?

Figyelt kérdés
Holott a saját tyúk szaros életüket féltik. Nektek nem tűnt fel? Ha azt mondom nem érdekel az oltás rá vágják hogy de ezzel másokat védesz adasd be. Ha ennek ellenére kimered mondani hogy leszarom akkor se kell az oltás már rögtön habognak hogy jaj de te érdeked meg oltás nélkül meghalsz meg hogy magad miatt adasd be (mondják ezt nekünk egészséges életmódot folytató fiatalnak aki 99,9 százalékkal túléli)

2021. febr. 7. 22:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%

A kérdés provokatív

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

2021. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 hollófernyiges ***** válasza:
75%
Ja, bocs hogy élni akarok.
2021. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem nevetséges. Már ha ez volt a kérdés.
2021. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%
Ha a Kérdezőt nem érdekli az, hogy másokat veszélyeztet azzal, ha nem tesz meg minden tőle telhetőt a járvány megállítása érdekében, akkor azt is elfogadja vajon, ha valaki nem áll meg a zebra előtt, amikor Ő éppen átkel az úton? Hiszen az autós élete nem igazán van veszélyben ilyen esetben.
2021. febr. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
49%
De nevetséges.
2021. febr. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
Ne foglalkozz ezzel a baromsággal.Vicc az egész oltási mizéria🤣🤣
2021. febr. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
23%
Mert nem lehet a te érdeked is? Később ennek nem csak egészségügyi vonzata lesz, hanem más is. Az, hogy önkéntes, az azt jelenti, hogy eldöntheted beadatod-e, viszont attól még mások próbálhatnak rávezetni arra, hogy az egész népességet nézve ennek ez az egyetlen megoldása jelenleg. Igen, sokan a saját életüket féltik, nem csak a tiedet, de ezért nem okolható senki.
2021. febr. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
30%
Nem nevetséges. Amúgy meg nem értem, az oltás dolog miért van ennyire felfújva. Kétszer kis szúnyogcsípés, utána az esetleges mellékhatásokat meg el lehet viselni szerintem, olvasottak alapján semmi olyan, amit ne élt volna át már mindenki. Ez az én véleményem.
2021. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%

Mindenkinek az az érdeke, hogy egészséges legyen.


Óriási tévedés az a hiedelem, hogy valami külső, mesterséges dolog fogja az Egészséget helyreállítani és óvni.


Az Egészség belülről fakad, az Egészséget meg kell teremteni...

mindenkinek saját magának, tudatos belső munkával, es cselekedetekkel.

Akinek sikerül helyreállítani a harmóniát a saját teste, lelke és szelleme között, az tudatossá válik, az visszajut az eredeti Önvalójához,

így folyamatosan részesül a Kozmikus Tudat határtalan energiájából és erejéből,

ami mindent és mindenkit áthat.


Azért vagyunk a Földön, hogy TUDATOSsá váljunk.


Az Egészséghez vezető út ott kezdődik, hogy az ember felismeri es tudatosítja magában, hogy az egészségéért illetve az egész életéért csakis ő maga a felelős.

2021. febr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem marhára nevetséges és nevetek is rajtuk mivel nem foglalkozom a fröcsögésükkel.
2021. febr. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!