Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem nevetséges hogy úgy...

Nem nevetséges hogy úgy akarják rád tukmálni az oltást hogy azt mondják te érdeked?

Figyelt kérdés
Holott a saját tyúk szaros életüket féltik. Nektek nem tűnt fel? Ha azt mondom nem érdekel az oltás rá vágják hogy de ezzel másokat védesz adasd be. Ha ennek ellenére kimered mondani hogy leszarom akkor se kell az oltás már rögtön habognak hogy jaj de te érdeked meg oltás nélkül meghalsz meg hogy magad miatt adasd be (mondják ezt nekünk egészséges életmódot folytató fiatalnak aki 99,9 százalékkal túléli)

2021. febr. 7. 22:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%

A 10-es válaszolónak mondom, hogy valóban fontos a tesi-lelki egyensúly és jóllét, de ha valaki nem vesz igénybe külső segítségét az egészségének helyreállítására, akkor nem számíthat hosszú életre.

Egyszerű példa: ha valaki skarlátos lesz, lehet bármennyire jól, de antibiotikum nélkül a legjobb esetben is hosszútávú szövődményekkel tudja csak átvészelni a betegséget.

A védőoltások hasonlóak. Nincs az a testi-lelki jóllét, amivel le lehetne győzni egyes betegségeket.

Elég komoly érv lehet a fent leírtak mellett, ha összehasonlítjuk a 2-300 évvel ezelőtti átlagéletkort a maival.

2021. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
13%
Covidban 2,335,711 ember halt meg eddig. A vakcina miatt 0. Akkor mit szeretnél? A fiatalabb emberek terjesztik a leginkább, ha ők nem adatják be, akkor terjed közöttük, a végén pedig mutálódhat egy olyan, ami rájuk is veszélyes. Ezt senki nem szeretné, szerintem.
2021. febr. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
63%

A vakcinákból is csak nyerészkednek, kizsigerelik a népet, hogy rosszabbat ne írjak.

Influenzaoltás van már évtizede, vagy több. Megszűnt az influenza?


https://www.youtube.com/watch?v=ZyBeiET4KkY

2021. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

4. Ha a Kérdezőt nem érdekli az, hogy másokat veszélyeztet azzal, ha nem tesz meg minden tőle telhetőt a járvány megállítása érdekében, akkor azt is elfogadja vajon, ha valaki nem áll meg a zebra előtt, amikor Ő éppen átkel az úton? Hiszen az autós élete nem igazán van veszélyben ilyen esetben. (DE AZZAL HOGY A KOCSISOK MEG ÁLLNAK NEM KOCKÁZTATNAK te meg a vakcinával igen.



5 Nem, nem mondjak, hogy a te erdeked. Ki a f@szt erdekli a te erdeked? Kozos erdek. A tobbi ember, mindenki miatt.(KÖSZÖNÖM SZÉPEN HOGY NEM ÉRDEKLI SENKIT AZ ÉN ÉRDEKEM NA TUDOD MIT MONDOK? EZEK UTÁN NE VÁRJÁTOK HOGY MINKET ÉRDEKELJEN A TYÚK SZAROS ÉLETETEK.


Es ha nem adatod be, buszke lehetsz ra, hogy hozzajarulsz ahho, hogy a budos eletben ne utazzunk, ne nyisson ki semmi, maszkban jarjunk es ne tunjon el a virus, hanem mutalodjon, de durvan.(ÚGY IS LESZ

2021. febr. 9. 19:59
 15/25 anonim ***** válasza:
33%
Pedig a te érdeked is. Szeretnéd, hogy minél hamarabb feloldható legyen minden korlátozás? Akkor oltass
2021. febr. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem szeretném. Vagyis a külföldi utazgatásod (levegő szennyezés) miatt tuti nem OLTATOK. Kocsikázás, színház, koncert, mozi, leszarom. Egyébként 1 héten egyszer megyek boltba heti bevásárlásra(busszal együtt 2 óra amíg rajtam van a maszk) munkahelyen se kötelező. Szóval ja. Ez se érint. Max busz vonat bolt megmarad vagy bizonyos különített járatok. Legalább nem kell egy levegőt szívni veletek. Mozikba stb kötelező lesz. Ez a kompromisszum. Ja és ui. NEM OLTATOK (még mindig dátum:2021.02. 10) csók.
2021. febr. 10. 20:13
 17/25 anonim ***** válasza:
55%

az igazság:

[link]

2021. febr. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
36%
17: Tamasi meg az "igazság" lol :DDD
2021. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
57%
Kedves kérdező, én teljesen egyetértek veled, engem nem fognak beoltani,ezzel a zsarolással sem fognak rávenni, mások miatt meg pláne nem fogom beoltatni magamat, én kérek elnézést hogy fontosabb a saját egészségem mint a 80 éves Pista bácsié,és magam miatt sem oltatok mivel én már átestem rajta, 3 napig fájt a fejem meg nem éreztem szagokat na bumm volt már ilyen.
2021. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Így van kedves 19es.

Teljesen egyetértek mindennel amit leírtál. Egyrészt nekem is első a saját egészségem mindenkiénél. (szerintem egy normális egészséges gondolkozású embernek a saját egészsége kell hogy fontos legyen mint másoké) az nem járja hogy az egészséges ember csak tegye tönkre magát. Meg persze gürcöljön hogy kitermelje azoknak az öregeknek a nyugdíját akik ÉLTEK szabadok voltak férjhez mentek gyerekük unokajuk van stb. Kösz nem. Amúgy meg. Természetes szelekció . Születünk meghalunk. Erős megmarad gyenge elhullik. Megtudom mutatni hogy oltás nélkül is egészséges vagyok. És életbe maradok. Oltassák be magukat a gyengék és akik gyávák és félnek. Az én életem nem más embereken függ és nem egy mások által össze kutyult löty hanem életbe maradok egészséges életmód táplálkozás sport gyanánt. Ennyi. Főleg olyan emberek miatt meg pláne nem oltatok aki tojtak az egészségükre és kövérek egészségtelenek stb. Saját rokonom miatt se. Mindenki magáért felelős

2021. febr. 12. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!