Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kaptam levelet, hogy hamarosan...

Kaptam levelet, hogy hamarosan kapok COVID ellen vakcinát, mennyi idő lehet a hamarosan?

Figyelt kérdés

Ma jött a postában levél, hogy hamarosan élhetek az oltás lehetőségével és hamarosan felveszi velem a háziorvosom a kapcsolatot. Aki kapott már ilyen levelet neki mennyi idő volt nagyjából a "hamarosan"?


Nem feltétlenül szeretném a háziorvosomat ilyen kérdéssel zaklatni, csak érdekel ha valakinek van már ilyen tapasztalata, mert ugye nincs kifejezetten sok elérhető információ az oltakozás folyamatáról..



2021. febr. 15. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
1 nap - 6 hónap.
2021. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
2 lehetőség van: a vakcina semmit sem segít és elvisz a vírus ha a nagy emberek fentről (a politikában) úgy akarják, vagy a vakcina öl meg/betegít meg. (Az útóbbit szokták csinálni a nagyságosok). Most ez egy ilyen tipikus negatív gondolatnak tűnik, de konkrét véleményem van és ha érdekel valakit és szeretné, hogy kifejtsem, akkor nagyon szivesen beszélgetek vele privátban.
2021. febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Attól még visszautasíthatod az oltást, mert halálos.
2021. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném visszautasítani az oltást, asztmás vagyok ha elkapnám a koronavírust valószínűleg nem lenne éppen kellemes :D
2021. febr. 15. 13:32
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ hogy a te háziorvosodnak mikorra szánnak vakcinát adni. Illetve én úgy tudom hogy most még ők válogatnak, hogy kinek adják mert csak minimális mennyiségeket kaptak. Majd nemsokára kezdenek oltani a kínaival abból biztos marad egy csomó.
2021. febr. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
De mi a lópikulának 350 fát kivágni azért az Amazonas mentén, hogy levélben megírhassák, hogy már sosem volt a delikvens ilyen közel az oltáshoz, mint ma. Enélkül nem fogja észrevenni, ha felhívja a doki, vagy mennyire nézik mégis hülyének?
2021. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Azt irod asztmás vagy és félsz a virustól.

De azt tudod, hogy az injekció nem véd a virustól, ugye? Az injekció csupán lehetőséget ad, hogy ha elkapnád a virust, akkor a tüneteid enyhe lefolyásuak legyenek.

A WHO oldalon is fenn van, hgy a szuri nem ad védettséget a koviddal szemben (egyik piacon lévő szuri sem).

És a CDC oldalon pedig (a CDC az amerikai járványügyi hivatal) pedig az van, hogy csak az USAban 12ezernél több ártalmas mellékhatásról jött jelentés, abból 653 halott, 139 arcbénulás, 13 vetélés és 690 anafilaxiás sokk volt.

Biztos hogy kell neked a szuri asztmával?

2021. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
7-es ne terjessz már ÁLHÍREKET.
2021. febr. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki hajlandó az oltásra, nézze meg:

[link]

Magyar orvosok ellenzik az oltást.

2021. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!