Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akik már megkapták a koronavír...

Akik már megkapták a koronavírus elleni vakcinát hogyan értesültek róla, hogy mehetnek beoltatni magukat?

Figyelt kérdés
E-mail-ben, telefonon, vagy postai úton kapták meg az értesítést?

2021. febr. 16. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Invazívan kellene oltani, kevés az oltási rátagonz. Az embereket erőszakkal kellene oltani, mert aki nem akarja a vakcinát az tovább fog fertőzni csak. Nem kérünk ebből, erőszakkal oltani tessék, nincs olyan, hogy nem akarom!
2021. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves első, köszönöm válaszodat, csak nem igazán értem, hogy mi köze ennek a kérdésemhez...
2021. febr. 16. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Ahogy az elsőnél.
2021. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%
Az oltópontokra eü-ben eddig email-ben kellett jelentkezni és oda is írtak vissza, hogy mikorra menj. A háziorvosok meg jelenleg szintén valamilyen elérhetőségen lépnek kapcsolatba az emberekkel. De gondolom telefon, email az célszerűbb, mint a posta.
2021. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2021. febr. 16. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap postai úton kaptam meg a levelet, hogy élhetek az oltás lehetőségével éshogy a házi orvos felveszi velem majd a kapcsolatot.
2021. febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Apukámat telefonon értesítette a háziorvosa (másnap mehetett is az oltást felvenni) és ugyanezen a napon egy levelet is kapott, amit kitöltve kellett az oltás előtt odaadni a háziorvosnak.

(Dél-alföldi régió)

2021. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

#1 hűha itt bajok vannak. Ha lehet hagyd el az országot sőt a kontinenst mert tudod itt léteznek ilyen hogyishivják.... Ja igen emberi jogok meg szabadságjogok. Úgyhogy igen, itt van olyan hogy nem akarom.



Pszichológust esetleg tudok ajánlani, bár ide az már úgy érzem kevés lenne.

2021. febr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem postai uton jött egy levél

Tudtam h hamarosan hivni fog a doki ugy is volt

de én mér előre tudtam mivel leszek oltva....

2021. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!