Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nagymamámnak lehet baja a...

A nagymamámnak lehet baja a pfizer biontech oltástól ?

Figyelt kérdés
Alapbetegségről nem tudok. Köszönöm a válaszokat .

2021. febr. 18. 03:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
31%

[link]

14:00tol, Dr. Tamási kijelenti a kollégáival, hogy nanochipet tartalmaz a vakcina, és többet árt, mint használ.

2021. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem lesz baja, ne aggódj, ha nincs más betegsége akkor nem lesz én is 70 éves vagyok és 2 napja kaptam egy kicsit bepirosodott a helye de nekem legalább is nem lett bajom.
2021. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%
Teljesen elhanyagolható az esélye. Egy egy hétköznapi NSAID gyógyszernek sincs kisebb kockázata.
2021. febr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%
11: Teljesen bekattant az öreg XD Az ilyet nem értem miért engedik terjeszteni a gyilkos baromságait?
2021. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%
Na érdemes volt megszólalni leszedte a youtube ezt a förtelmes chipes népbutítást..
2021. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
46%

Akik ennyire ellenzik az oltást. Őszintèn, szívesebben átesnètek "csupaszon" a betegségen,csak ne kelljen oltást kapni. Mert az így természetes?

Ha ennyire semmiség a vírus, akkor miért fèltek ennyire az oltásról,ami a legyengített vírust tartalmazza. ( Tudom a Pfizer teljesen más, csak mRNS szekvenciát tartalmaz, tehát alapból nem is kéne félni tőle. Nagyon kevés embernél jelentkezik hirtelen allergiás reakció,mert van benne egy olyan új összetevő amit eddig nem alkalmaztak )

2021. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!