Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kinek milyen vicces sztorija...

Kinek milyen vicces sztorija van orvosokkal kaocsolatban?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után szedte volna ki a varratokat, de életlen volt az ollója. Egy darabig nyiszatolt vele, majd ezen kiáltással hajította a sarokba: Bammeg, a fogaimmal előbb rágnám el ezt a madzagot.

Majdnem lefordultam az ágyról a visszafojtott röhögéstől.

2021. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor levágtam a bal mutatóujjam utolsó percét és bementem a sürgősségire akkor a pultnál dolgozó ápoló nem látta,hogy mi történt csak flegmán odafordult,hogy tessék?🤨

Elnézést kerek a zavarásért, történt egy kis baleset. És kitettem az ujam a pultra😂

A hölgy felpattant és kocogás közben kiabált,hogy várjon ott😯


Aztán gyorsan ment minden, rötgen, aztán sebész, vegül érzéstelenítés és a maradék csontot lefaragták közben viccelődtem velük.


Akkor volt,hogy a másik kézfejemen egy korábbi műtéti heg nagyon viszketett, véresre vakartam,de valami fehérbe ütköztem. Bementem az ügyeletre, vártam vagy 1órát aztán amikor behívtak elmondtam az orvosnak,hogy olyan érzés mintha csont lenne. Teljesen hülyének nézett mondja.hogy ne vicceljen már fiatalember az nem lehet.

Volt egy kicsi seb és mindenféle érzéstelenítés nélkül belenyúlt egy fogóval a sebbe és kivett egy 5centis csont darabot. 😳Ez hogy a fenébe lehetséges?

A zárójelentésben annyit írt,hogy idegen test a sebben..

Vicces volt ahogy beszélgettem az ápolójával miközben matatott a kezemben és észre sem vettem.


Talán ezeket hívhatjuk vicces történeteknek.

2021. febr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Anyum mesélte, hogy kiskoromban, amikor vitt oltásra, a szuri előtt "megvizsgált" az orvos sztetoszkóppal. Mindezt úgy, hogy elfelejtette a fülébe tenni az eszközt, úgy hallgatott, hogy a nyakában maradt. Anyum és az asszisztens összenéztek értetlenül mosolyogva. Főleg miután közölte az orvos, hogy "minden rendben". :)

Eddig vicces is volt a sztori, de aztán az oltás sem éppen úgy sikerült, ahogy kellett volna. Ugyanis az orvos szószerint belevágta a combomba a tűt, aminek mai napig -és valószínűleg örökre- viselem a nyomát.

Mellékesen jegyzem meg, hogy a doktor úr 70+ -os volt akkor már, valószínűleg nem volt már a legalkalmasabb a praktizálásra...

2021. febr. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!