Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek tényleg elő tudnak...

Ezek tényleg elő tudnak fordulni, vagy csak vicces filmes túltolások?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sokszor látni filmekben, sorozatokban, hogy a terhes nők olyan furán viselkednek, hogy az már-már komikus. Pl. volt egyszer egy sorozatban, hogy a nőnek attól lett hányingere az elmondása alapján, ahogy a férje az "sz" betűt kimondta, meg 15 fokban úgy izzadt, mintha 40 lett volna.


Meg nem terhesség, de olyat is láttam (nem élőben), hogy két hét alatt kétszeri havi vérzés, meg hogy nem volt terhes a nő, meg nem is szült, mégis megeredt a teje.


2021. jan. 1. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ennyire durván azért nem szokott megváltozni a nők viselkedése ha terhesek...Tehát nem fog a saját tenyerébe hányni csak mert a férjének az övcsatja savszagot áraszt
2021. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#1

Csak nem a Family Guy-ból van a példa? :D

2021. jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A napokban is volt itt egy kérdés, hogy valaki két hét elteltével újra menstruált. Nem terhesen is lehet tejed, de azt hormonprobléma okozza.

Terhesen pedig sokmindentől lehet hirtelen hányingered, de azért nem olyan esetekben, amit leírtál.

2021. jan. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

az sz betűs szó nyilván valami paródia volt kicsit eltúlozták, de megtörténhet ha nagyon feszült valaki.

az izzadás viszont lehetséges hidegben is.

2021. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván túlzások, de nem annyira, mint hiszed.

A hőháztartás érdekes dolgokat tud produkálni, van, aki majd megfagy, de volt ismerősöm, aki addigi szokásával szöges ellentétben trikóra vetkőzött a 20 fokos lakásban.

Én annó behánytam attól, ha a macskakaja szaga keveredett a citromos mosogatószerrel, évekre le is cseréltem az addig használt vegyszert más szagúra. És valamiért a jalapeno paprikát nem bírtam, de azt valóban annyira, hogy ha csak megemlítette valaki, forogni kezdett a gyomrom. És nem csak terhesen, ÉVEKBE került, mire elmúlt. Mert amúgy meg imádom. :D

A vérzés is felborulhat, és BÁRMIKOR vérezhet egy nő, ez nyilván kóros, és orvoshoz kell vele menni, ugyanez a tejtermelés, a hormonrendszer szabályozza, az pedig szintén okozhat csodákat, ha felborul.

2021. jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem terhesség, de olyat is láttam (nem élőben), hogy két hét alatt kétszeri havi vérzés, meg hogy nem volt terhes a nő, meg nem is szült, mégis megeredt a teje.


Ezt hormonzavar okozhatja, úgyhogy aki ilyet tapasztal, annak orvoshoz kell mennie.

2021. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!