Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vicces saját sztori fogszuvaso...

Vicces saját sztori fogszuvasodással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet egy ilyen témában vicces egy sztori?
2021. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, hogy mióta rendszeresen fogorvoshoz járok félévente nem volt lyukas fogam... előtte meg gyerek voltam... maradjunk annyiban, hogy mindenkinek “genetikailag” rosszak a fogai a családban, engem meg biztos elcseréltek a kórházban
2021. jan. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

2-3 eve volt egy budapest parkos koncerten h megismerkedtem egy sraccal egyutt logtunk smaroltunk stb aztan kajaltunk a kfcben es olyan rosszul haraptam egy csirkecombra h az egyik hatso fogam fele letort a masik fele meg amugy se volt mar meg. Rohogtunk egy sort plusz megnezte a fogaimat ami eleg vicces volt de utolag eleg gaz h nezegette a kirohadt fogaimat 😂😂

aztan nala aludtunk szoval szerencsere nem zavarta

2021. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Ősszel elvittem a kisfiamat fogorvoshoz, és mivel a korona miatt csak előjegyzéssel lehet menni, amit jó kényelmesen számított a doki, mondta, hogy megnéz engem is, az idejébe belefér. Ki is találta, hogy lyukas a fogam, betömi gyorsan. Mondtam, hogy én erre nem vagyok felkészülve lelkileg, és kértem inkább egy új időpontot egy hónappal későbbre.

Ez vicces? :)

2021. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4-es, kisfiad mit szólt:D
2021. jan. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer randiztam egy sráccal. Elég mű fogai voltak, de gondoltam korona vagy híd vagy ilyesmi. Aztán amikor elmentünk együtt nyaralni, akkor akartuk megejteni az első közös éjszakát. Már eléggé bemelegedve csókolóztunk amikor mondta, hogy "áh, ezt így nem lehet" és kivette a műfogát. Alatta ott voltak az ínyig szuvasodott ronda fekete fogai. 🤢🤮 Kiderült hogy valami kínai piacos műfog amit a randi kedvéért vásárolt. Gondolom nem kell leirnom mennyire volt libidó csökkentő a látvány. Nem találkoztunk többet.
2021. jan. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5-ös, semmit nem szólt, de nem is nevetett :D
2021. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogorvosként is szabad válaszolni? :)

Mikor bejött a 20 éves lány, hajvonalig érő műszempillákkal, 3 méteres körmökkel meg póthajjal, a szájában a szemfoga mögött az összeset már csak húzni lehetett, olyan állapotban voltak, de neki mi volt a problémája? Hogy mintha a jobb kismetszője el lenne színeződve (el volt szuvasodva, pont annyira, mint a többi foga ott elöl, hátul ugye már sokkal jobban, mégis csak ez az egy zavarta valamiért). Hiába vázoltam fel neki a problémát, hogy nagyon betegek a fogai, hogy ki kell sokat húzni, meg amúgy sem a kismetsző a legsürgősebb, őt csak az érdekelte. Megcsináltam neki, soha többet nem láttam, még a nagymetszőiben lévő 3x akkora szuvasodás sem érdekelte, pedig az már akár fájhatott is neki.

2021. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
8, gondolom iq-ja is kb annyi volt, mint jó foga
2021. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggel ettem kolbászoskenyeret.Majd mikor haraptam éreztem egy reccsenést ,aztán körbe vizsgáltam a fogaimat és a hét éve gyökérkezelt nagymetszőmet a nyelvemmel meg tudtam mozdítani ,majd a fürdőben kiemeltem a koronát .Tövig letört egyben.Nem tudtam eldönteni ,hogy sírjak vagy nevessek.Ja nem.Valahogy én a fogaim állapotán sosem tudtam derülni.Pedig milyen vicces lenne embereknek ha most rá mosolyognék akár kire is.Komolyan mosolyt csalnék az arcokra lehet hogy kajánt ,de mosolyt.Ez vicces?Nem .:(
2021. jan. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!