Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tb méltányossági kérelem?!

Tb méltányossági kérelem?!

Figyelt kérdés

Az önkormányzattól megigényeltem,hogy vállalja át a tb fizetését.

Ehhez kaptam egy kérelmet ,amit nekem ki kell tölteni.Ebben van egy olyan rész,ami a vagyonnyilatkozatra és a jövedelemre kérdez rá! Mivel én a szüleimmel élek és nekem nincs se vagyonom,se jövedelmem,ezért ebben az esetben a szüleim jövedelmét és vagyonnyilatkozatát kell beleírni?

A választ előre is köszönöm.



#TB #méltányossági kérelem
2021. febr. 23. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Vagyonnyilatkozatot nem kell kitöltened, mert nincs vagyonod, a jövedelemhez meg oda kell legyen írva. Ha azt mondja, az egy háztartásban élők jövedelme, akkor igen, a szüleid jövedelmét bele kell írnod, és kell nekik bérkimutatást is kérni, mellékelni.
2021. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első körben ha jól emlékszem a te vagyonnyilatkozatodat/jövedelmedet kérdezik meg, ha egyik sincs akkor második körben szüleidét, ha van ház/autó valamelyikőtök nevén nem adják meg, ha nincs akkor megadják, legalábbis így volt 1-2 éve.
2021. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Álmodban, kb :D Nyugi, ha van aki tudja fizetni helyetted (pl apád-anyád) akkor NEM fogják megadni ;)
2021. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!