Kezdőoldal » Utazás » Európa » Beutazási igazolással mik a...

Beutazási igazolással mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sok helyről hallom, hogy aki ezt papírt lobogtatja, azt békén hagyják határ átkeléskor. Sőt talán még karanténba sem kell mennie. Igaz ez?

(olvastam a jogszabályokat, tapasztalatokat kérek szépen)



2020. nov. 7. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
semmik
2020. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen


Én így utaztam Milanóba múlt héten :D


Van egy formanyomtatvány a neten, kinyomtatod, egy cégnevet ráírsz, lebélyegzed és kész.

Belépéskor, mintha az útlevelet ellenőriznék bemutatod azt a papírt

Megkérdezi milyen cég ez, mit csináltál ott kint, rábólint az ott ülő ürge és mehetsz a bőröndért.. jön a következő "beutazó" a sorban


5-6 sorban álltunk, rengetegen voltak és mindenkit átengedtek

2020. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó köszönöm szépen!
2020. nov. 9. 20:56
 4/5 anonim válasza:
A válaszolóktól kérdezném, még mindig így van, csak ránéznek, de nem írnak fel semmit, nem keresik meg utólag a céget, nem néznek utána? Csak mert tudnák céges bélyegzővel ilyet csinálni, de félek, hogy vissza tudják keresni...
2021. jan. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem nézik a cégnevet, nem is tudja, csak maximum utána néz valós e, be van e jegyezve

Annyian vannak, lehetetlen rákeresni, értelmetlen is


Kb. 6 sor volt akkor, és mindegyik sorban legalább 10-en álltunk egy-egy járat érkezése után...


Óránként még mindig érkezik legalább 3 járat.. (de nem tudom pontosan mennyi, de 3 legalább)

2021. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!