Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mehetek másik háziorvoshoz?

Mehetek másik háziorvoshoz?

Figyelt kérdés
Sajnos előjött egy kellemetlen problémám amit most nem szeretnék részletezni. Kéne egy gyógyszer de sajnos vényköteles. Az a helyzet, hogy a háziorvosom a családunk közeli ismerőse ezért nem szeretnék hozzá menni ezzel az egyébként tényleg elég kellemetlen problémámmal. Mehetek másikhoz? Tudnak adni ők is nekem receptet? Vezetnek az orvosok valami adatbázist, szóval jegyzőkönyveznék a rendelést és legközelebb látná azt a saját orvosom is mikor újból hozzá megyek?

2021. márc. 1. 09:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

8, ezt senki se tudja.

kérd meg azért, de lehet,hogy el is felejti azt,és kicsúszik...

2021. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
VERMOX-100mg-ra lenne szükségem. Valahonnan "Enterobius"-okat kaptam el (nem találtam meg, hogy van magyarul)
2021. márc. 1. 10:08
 13/23 anonim ***** válasza:
Ilyen gyógyszert pláne nem írnak fel csak úgy bemondásra, székletvizsgálat kell hozzá, hogy pontosan mit is kaptál el. Szóval sajna nem úszod meg a dokit.
2021. márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
De miért kéne vizsgálat? Nem hiszik el?
2021. márc. 1. 10:12
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
és ezt miért gáz, hogy megtudja a családod amúgy?
2021. márc. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Dehogynem felirnak, en csak telefonon mondtam az orvosnak, hogy sajnos ferges vagyok, es fel is irta, be se kellett mennem.
2021. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"...és ezt miért gáz, hogy megtudja a családod amúgy?"


Plane, hogy ők is elkaphatják....

2021. márc. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Az meg a masik, hogy a veled egy haztartasban eloknek is kene kezeles+az allatoknak is, ha vannak!

Kerdezo, ezt ne titkold el, kulonben ha csak te vagy kezelve, akkor soha nem fog teljesen elmulni, vissza fogsz fertozodni.

2021. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nos, ez igaz. Én arra gondoltam, hogy mivel a család többi tagjánál még nem jelentkezett a probléma, elég ha gyorsan lerendezem magamnál és akkor nem kaphatja meg más. Persze eddig is rendes voltam ilyen szempontból de most az utóbbi napokban sokkal jobban figyelek a személyes higéniámra, és így próbálom megakadályozni, hogy megfertőzzek másokat, amíg magam nem szedek rá gyógyszert.
2021. márc. 1. 10:56
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
lehet, egy másik családtagnál kezdődött, és most ő hallgat...orvos majd tudja
2021. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!