Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mehetek másik háziorvoshoz?

Mehetek másik háziorvoshoz?

Figyelt kérdés
Sajnos előjött egy kellemetlen problémám amit most nem szeretnék részletezni. Kéne egy gyógyszer de sajnos vényköteles. Az a helyzet, hogy a háziorvosom a családunk közeli ismerőse ezért nem szeretnék hozzá menni ezzel az egyébként tényleg elég kellemetlen problémámmal. Mehetek másikhoz? Tudnak adni ők is nekem receptet? Vezetnek az orvosok valami adatbázist, szóval jegyzőkönyveznék a rendelést és legközelebb látná azt a saját orvosom is mikor újból hozzá megyek?

2021. márc. 1. 09:33
1 2 3
 21/23 Kései Sirató ***** válasza:
HA hosszú ideig más városban vagy, pl nyaraláskor elmehetsz egy ottani háziorvoshoz. Egyébként, pl most csak váltani tudsz orvost, de ahogy írják itt is, akkor oda fogsz ezután tartozni.
2021. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel telefonon, mondd el a problémád, felírja és kész. Szoktak ilyenkor a családtagoknak is felírni. Szerezd meg a Taj számukat és váltsd ki helyettük. Most a járvány miatt ezt megteheted.
2021. márc. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Hívj fel egy háziorvost, akihez mennél, mondd, hogy messze van a sajátod, lehet, hogy fogad.(engem fogadtak már többször így).
2021. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!