Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az oltást megkaphatom a...

Az oltást megkaphatom a párommal ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva én nem tudom mi a jó döntés, nem szólok elenne sem.. Beszéltünk a párommal tavaly,hogy gyereket szeretnénk, azóta próbálkozunk, de nem görcsösen, éppen azért mert meglegyen a varázsa és hogy sikerüljön is persze.

Kaphatunk oltást, vagy előtte kéne, vagy utána?? Nem szívesen várnék mert félek hogy kifutok már igyis az időből, hogy már nehezen fog összejönni :(

Meg azis hogy tényleg nem szólok ellene, de nagyon kezdeti, mindenkit másképp éri meg, van ismerősöm akinek kutya baja, van akinek fájtak az ízületi, verte a viz stb.. Azt nem tudhatjuk, később mit vonhat maga után?! Ha semmit akkor természetesen örülök/örülünk. :)



2021. márc. 4. 06:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én beadatnám és addig nem próbálkoznék. Legalább nyugodt lehetsz. Nem kell azon görcsölnöd terhesen, hogy mi van ha tényleg megbetegszel.
2021. márc. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. márc. 10. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!