Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol találom meg az EESZT-ben...

Hol találom meg az EESZT-ben a magánorvosi ambuláns lapokat?

Figyelt kérdés
Akárhol is keresem, egyetlen darabot sem találok feltöltve, pedig fontos lenne egy diagnózis nekem. Ezek csak szakorvosok számára elérhetőek? Vagy pl a házidoki látja a saját rendszerében, hogy én mit kaptam a magánorvostól?

2021. márc. 6. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És hol keresed? Ügyfélkapun kellene fent lennie.
2021. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az eeszt rendszerben kerestem, a többi, szakrendeléses és háziorvosi ellátás papírjai között. De ott nincs sehol
2021. márc. 6. 19:52
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanott, ahol a nem magánorvosi leletek. Ha nincs ott, akkor nem töltötték fel. Nem az ügyfélkapun van, hanem az eeszt.gov.hu-n.
2021. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ott kerestem, de akkor nincs fent. Király...most akkor hogy bizonyítom, hogy az a bajom, ami???
2021. márc. 6. 20:45
 5/16 anonim ***** válasza:
Papírt nem adtak? A szolgáltatónak 30 évig meg kell őrizni a dokumentációt, és a beteg saját költségére kérhet másolatot bármikor.
2021. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De,de jobb lett volna, ha elektronikusan is megvan. Egy betegség miatt muszáj lenne megkapnom az oltást, s ezt ez a lelet bozonyítja. Vagyis bizonyítaná, ha ez az oltóanyagot elosztó rendszer(amit az eeszt alapján derítenek fel)rálátna az adataimra. Ami akkor nem történik meg. Na mindegy, elküldtem a házidokinak emailben. Habár ő is annak a listának az alapján olt, amit kap...
2021. márc. 6. 21:05
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia

Ugyanilyen helyzetben vagyok, nekem sincsenek fenn a magán eüben végzett vizsgálatok amik pedig bizonyítják, hogy melyik vakcinára lenne szükségem.

Van krónikus betegségem, de nem látható a központi rendszerben, mert mindent magán eü intézményben csinaltattam, laborokat is. Nekem örökölt vérképző szervi bajom van.

Neked?

2021. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem pajzsmirigy és autoimmun. Nem kaphatok akármit, s ha visszautasítom, akkor mi lesz? Majd beoltanak jövő tavasszal? Ha addig túlélem... Fogalmam sincs, ilyenkor mi a teendő...ha valaki jártas ebben, akkor írja már meg!Direkr ezért mentem magánba, hogy mielőbb meglegyenek a papírok
2021. márc. 6. 22:00
 9/16 anonim ***** válasza:

Háziorvoshoz esetleg a leletek bekuldese nem megoldható? Valamilyen úton módon fel kell hogy kerüljenek az információk az alap betegségünkről, mivel az olto dokik már a kész listát kapják, hogy kihez mi van hozzarendelve. Én úgy tudom, az orvos utólag nem módosítgathat rajta, pedig ez teljesen életszerűtlen, lásd a mi esetünk.

Nem véletlen kerülöm én is az állami egészségügyet, hát látszik is a szedett vedett rendszer, tessék itt egy zsákutca, amiről pont nem mi tehetünk.


Vagy másik opció, mikor majd valamikor egyszer talán elérhetővé válik az összes vakcina akkor magánúton kérjük. Nekem is sürgős lenne, én sem akarok várni.

2021. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Elküldtem neki, de olvastam valahol, hogy neki erre nincs ráhatása, csak a kapott lista alapján olt. Hát ez kész agyrém...
2021. márc. 6. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!