Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol találom meg az EESZT-ben...

Hol találom meg az EESZT-ben a magánorvosi ambuláns lapokat?

Figyelt kérdés
Akárhol is keresem, egyetlen darabot sem találok feltöltve, pedig fontos lenne egy diagnózis nekem. Ezek csak szakorvosok számára elérhetőek? Vagy pl a házidoki látja a saját rendszerében, hogy én mit kaptam a magánorvostól?

2021. márc. 6. 19:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az... No comment.


elég nevetséges, hogy még nekünk kell arról gondoskodni, hogy bekerüljön rólunk az információ, holott még egy szimpla magan labor is kéri a taj számot. Ezek szerint a magán eü intézmények részéről nem kötelező az adatszolgáltatás


Még egy ötlet esetleg, hogy mivel írtad a pm-et, kérsz tőle “pajzsmirigy gyanú” miatt labor vizsgálatot, a kapott papírt beküldöd neki, ő akkor elvileg tovább küld oepes szakorvoshoz. Erről lennie kell már dokumentációnak az eeszt-ben és hozzá is rendelnek BNO kódot, ezáltal legalább 1 bajodrol lesz dokumentáció...

Én most ezt fogom tenni, még nem küldtem el semmit se magamról.

2021. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
A házidoki írja a gyógyszereket nekem, eleve onnan indult el az egész. Így jutottam el endokrinológushoz, csak ugye a helyzet miatt magánba tudtam menni, aminek az eredménye nem kett feltöltve. A hazidokinak elküldtem a kapott lapot már a héten, de azt se látom fent
2021. márc. 6. 23:25
 13/16 anonim ***** válasza:

Az viszont jó, ha a gyógyszerekről van info, ott már bno is lesz

Látod nekem ennyi sincs... nem szedek ra semmit (egyelőre).

2021. márc. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Medicover feltöltötte a márc. 4-i leletemet, látszik az eeszt-ben, és van hála az égnek hozzárendelve diagnózis is (véralv. defektus). Ezek szerint mégis fel kell tenniük a magán intézményeknek is. Más kérdés, hogy a lekérdezés időpontjában, amikor elvileg besoroltak vmelyik oltáshoz, fenn volt-e már ez a lelet... sejtem, hogy nem. Ilyenkor vajon mi van...
2021. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nekem továbbra sincs fent semmim. Dühítő.. Te az állami papírok között találtad meg? Hnap hívom a dokit szerintem
2021. márc. 7. 12:14
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen a teljes listában látható. Ahol pl azt is látom, a háziorvos milyen gyógyszert irt ki 2 éve.


Ellátások - Egészségügyi és betegdokumentumok menüpont alatt van.

De csak a medicover rakta fel, más magán intézmény nem.

2021. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!