Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kell félni a covid elleni...

Kell félni a covid elleni oltástól?

Figyelt kérdés
Tudom, buta kérdés, de most gondolkodom, hogy jelentkezzem-e, és szeretnék néhány-remélhetőleg- megnyugtató választ olvasni.
2021. márc. 7. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Van valami betegséged? Amitől veszélyeztetett vagy? Ha nem, akkor felesleges neked.
2021. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Autoimmun pajzsmirigy alulműködés
2021. márc. 7. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell félni, és nem felesleges még annak se akinek nem ártana a covid (bár ezt senki nem tudhatja amíg el nem kapja, csak az esélyeket), a normális élet helyreállítása miatt
2021. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Krónikus betegséged, ha nincs, akkor nem.
2021. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy ez segít dönteni akkor szívesen megosztom veled a tapasztalatomat de nem indulhatsz ki abból, hogy másoknál milyen hatást váltott ki. Nekem többféle krónikus de szinten tartott betegségem is van 56-éves vagyok és semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam az első oltást követően, a másodikat jövő héten kapom ( Astra-Z). Engem egy sima nátha is napokra leterít, nem volt kérdéses, hogy oltatom e magam.
2021. márc. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
85 éves nagyszüleim meg se érezték, akkor mit f..sák magukat össze a 40-50es korosztály is..
2021. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Feltételezem nem az oltástól, hanem a mellékhatásaitól félnek és ezt a sok rémhírterjesztő is fokozza. A gyártók, orvosszakértők sem nyugtatják meg azt aki fél mert minden lehetséges mellékhatást felsorolnak és azért ott sok minden szóba jöhet. Abból kellene kiindulni, hogy egy közönséges gyógyszer mellékhatásai között is szörnyűségeket sorolnak fel mint előfordulható mellékhatás. Ha valaki ezt készpénznek veszi akkor még egy közönséges fájdalomcsillapítót sem merne bevenni, hogyne tartana egy vírus elleni oltástól amiről nap mint nap mindenfélét hallani. Én pl nem a mellékhatásaitól tartok, hanem attól, hogy egy szép napon bejelentik, hogy mégsem annyira hatásosak az új mutációkkal szemben és kezdődik az egész cirkusz előröl.
2021. márc. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!