Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kismamák! Beoltatjátok magatok...

Kismamák! Beoltatjátok magatokat H1N1 ellen? 7 hetes terhes vagyok, és nem tudom mitévő legyek, kezdek félni.

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%

Két ismerős kismama is beoltatta magát ellene. Az egyik 2 éve is pont terhes volt influenzaszezonban és akkor is oltatott, a gyerek (kisfiú) egészséges és gyönyörűszép lett.

Czeizel Endre, a világ egyik legelismertebb genetikusa azt mondta, hogy amelyik kismama nem oltatja be magát az bűnt követ el. Mégha túlzóak is ezek a szavak de azért ha valaminek, akkor az ő véleményének szerintem van hitele egy ilyen kérdésben.

2009. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Mitől félsz? Csak Magyarországon van ekkora hiszti belőle. Pl Olaszországban még szólt is a miniszter, hogy senki ne essen pánikba, ez semmivel se komolyabb betegség mint a sima influenza, nem kell tőle félni. És nyugatabbra az össze többi országban is ugyanez a helyzet.

Itt csak mesterséges tömegpánikot keltenek. Már akkor azt mondják a hírekben, hogy valaki H1N1-ben halt meg vagy súlyosan megbetegedett, mikor még csak távolról sem bizonyított, hogy tényleg így van.

Nyugodj meg, semmitől sem kell félned. Táplálkozz rendesen és szedd a terhes vitaminokat, nem lesz semmi baj :)

2009. nov. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%

Gondolom nem vagy tisztában a kismama fogalmával. Egy kismama élete a magzatja. Nem amitt aggódik, hogy ő meghal holmi influenzától, hanem attól, hogy lázas lesz és attól károsodik a magzatja.


Amúgy Czeizel Endre szavára inkább adnék, mint holmi olasz miniszterelnökére egy ilyen súlyosan egészségügyi kérdésben.

Amúgy az olasz minisztrerelnök pánikot csillapít, mert nincs elég oltásuk. Örülni kéne, hogy nekünk meg van.

2009. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

De idegesítő már ez a H1N1....A H1N5-től nem félsz annyira?Az ellen beoltattad már magad?

Na figyelj!Én nem fogom beoltatni magam,és biztos vagyok benne,hogy rajtam kívül még nagyon sok kismama nem oltatja be magát.Ugyanakkor abban is biztos vagyok,hogy velünk ellentétben nagyon sok kismama viszont tuti hogy kérni fogja az oltást,de nem tudom ez Téged miért befolyásol...Jobban járnál szerintem,ha orvosodtól,vagy esetleg több orvostól érdeklődnél inkább,és ezt egyáltalán nem rossz indulatból írom!

Itt max egy közvélemény kutatást tarthatsz,a dokik viszont szakvéleménnyel állnak eléd.

(Ne haragudj,ha nyers voltam)


35 hetes kismama

2009. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%

18:26 O.o Nézz már körbe, hány országban van még ekkora hiszti, mint itt? Nah, kérem a listát? Jah, hogy nincs egy se? Jah, hogy Ukrajna, de ott meg nem is az fertőz... -.-

Használd már az agyad légyszi.

Czeizel Endre szavára meg nem adok, mert szimplán csak eladta magát, bármennyire is fáj elhinned.

2009. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sajnos a doki se tud már szakvéleménnyel eléd állni, mert törvényileg kötelezik rá őket, hogy ajánlják, és aki ellent mond azt megbüntetik (utána lehet nézni, tényleg így van). Most az a legújabb, hogy az az egészségügyi dolgozó aki nem hajlandó beoltatni magát, elbocsájtják.
2009. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%

18:35: nagyjából minden országban. Homár blogon írta valaki, hogy náluk rendőri felügyelet van a renedelőknél oltásnapokon, mert az oltásellenzők tüntetéseket szerveznek.

Napi szinten hallani, hogy hogyan próbálnak tőlünk mások oltást szerezni.

De Te nyilván tipikusan az a meggyőzhetetlen ember vagy, aki elé ha odáll az adott téma legnagyobb szaktekintélye és megmondja, hogy kismamákat fontos oltani akkor az "nyilván eladta magát", de egy OLASZ (a világ legléhűtőbb népe) POLITIKUS (a világ legkétszínűbb emberei) biztos igazad mond, mert azt mondja, amit te hallani akarsz.

Neked akár maga az Úristen is mondhatná, akkor is azt mondanád, hogy hazudik, úgyhogy részemről befejeztem.

2009. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Látom tovább nyomtad a hazugságpropagandádat, legyél szíves megmutatni, hogy hol van az a törvény, ami arra kötelezi az orvost, hogy ajánlja?

Egyetlen esetben történt elmarasztalás, amikor egy orvos nem volt hajlandó beadni az oltást, ami tényleg törvénysértő, hisz ez egy elfogadott, hivatalos gyógyszer, be kell adnia, ha a beteg kéri. Milyen lenne már, ha eltörne a lábam és a doki azt mondja, hogy nem gipszeli be, mert szerinte az nem jó?

2009. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

SÚLYOS ÁNTSZ JOGSÉRTÉS, MENETREND SZERINT


Az ÁNTSZ III. kerületi tisztifőorvosa egy (majd később ötven) háziorvos kollégának megtiltotta, hogy a védőoltás beadására az állampolgárokkal szerződést kössön. Noooormááális?


Ez egy síkidióta lépés az ÁNTSZ részéről, azért felhívnám a figyelmüket arra, hogy ez a gyakorlat az egész országban folyik jelenleg, és természetesen semmilyen jogszabályba nem ütközik, csak az ilyen régi típusú, Sztálini elveken felnőtt őskövületek ezt nem fogják fel ésszel.


Az ÁNTSZ sem szolgáltat ma már semmit ingyen. Kemény pénzeket szednek mindenkitől mindenért.


A háziorvosi szolgáltatás egy atípusos, de a PTK hatálya alá tartozó piaci vállalkozás, amely MINDEN tevékenységét szerződéses keretek között kell végezze, ennek a nem tudása, vagy meggátlása az illető hölgy teljes szellemi alkalmatlanságát jelzi az általa betöltött posztra.


A védőoltásokra sem az OEP-pel, sem az ÁNTSZ-szel nincs szerződésünk, marad az állampolgár, ez így működik Szerződés kell..


Dr. Végh Erzsébet fenyegetőző levele, és a hozzá kapcsolt megalomániás jellegű felhívás a közröhej kategóriája.


Kíváncsi vagyok, Falus Ferenc tud-e arról, hogy kellőképpen meg nem rendszabályozott alárendeltjei már megint mekkora marhaságot készülnek elkövetni?


Hogy hülyét csinálnak az egész járványügyi vezetésből?


Hogy lábbal tiporják a teljes magyar jogrendszer egyik legfontosabb alapját képező gazdasági jogszabályt, a Polgári Törvénykönyvet? Az Alkotmányt?


A piacgazdaságként deklarált Magyar Köztársaságban megtiltotta valaki, hogy piaci szereplők, szolgáltató és a szolgáltatást igénybe vevő egymással szerződéses jogviszonyba lépjenek. Ez hihetetlen pimaszságra vall.


Fenyegetésként ráadásul a kerület valamennyi háziorvosának és a dologban semmilyen módon nem érdekelt polgármesternek is felhívást fogalmazott meg, ugyanezen a szellemi színvonalon, ami összességében azt jelenti, hogy hivatali hatáskörét legalább 50x-es halmazati elkövetési módozatban túllépte. Ezzel természetesen jelentős kárt is akar okozni. Szándékosan. Hiszen van neki jogásza, ugye...


AZ ÁNTSZ, mint járványügyi hatóság, elvonja a polgári bíróság hatáskörét, és polgári jogviszony létrehozását akadályozza, ami kizárólag az illetékes bíróság döntésén, (vagy a felek szabad akaratán) alapulhat.


Újabb bizonyíték a mára teljesen szétesett ÁNTSZ dilettáns középvezetőinek, kiskirályainak alkalmatlanságára, újabb szégyenfolt a magyar jogállamiság palettáján.


Tapsoljuk meg tehát dr. Végh Erzsébetet, a piacgazdaság megveszekedett ellenségét.:-)))


Mert megérdemli.


(Talán az ő korában lévő matrónát nem kellene hagyni szabadon, kontroll nélkül garázdálkodni. )

itt mindenről olvashatsz -jogsértések sorozatárol

2009. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Gratulálok, még másolj be pár scamet. Lehetőleg azt is, amit ha továbbküldünk új művégtagot adnak egy Szaharában élő meztelencsigának...
2009. nov. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!