Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lesz akkor ha betegen...

Mi lesz akkor ha betegen adatom be magamnak az oltást?

Figyelt kérdés
Pl lázas vagyok(akár Covid, akár mástól) de le akarom tudni az oltást is és nem mondom meg az orvosnak + veszek be lázcsillapítót és beadják így az oltást milyen következmények várhatók?

2021. márc. 9. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon komoly bajod lehet belőle. Amúgy előtte megvizsgálnak és nem adják be. Jelentsd be, hogy más időpontot kérsz, mert lázas beteg vagy.

Nem is mehetsz oda, mert nem tudni, hogy pl. covidos vagy-e.

Komoly következményei lehetnek.

Eszedbe se jusson.

2021. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem ajánlott.

Lehet immunreakciót vált ki a gyógyszer és a mar alapból legyengült immunrendszert még jobban hazavágja és ágynak dőlsz.

2021. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy azért nem szoktak beteg embert oltani, mert ilyenkor nem lenne hatékony az oltás, mivel az immunrendszer már küzd egy "igazi" fertőzés ellen.

Meg most amúgy sem illik lázasan elmenni otthonról.

2021. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ez nem olyan, hogy le akarom tudni.

Pl a fogászaton van olyan, hogy legyünk már túl rajta, le akarom tudni az egészet.

De most gyakorlatilag az életeddel játszol.

2021. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!