Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fogunk menni barátommal...

Fogunk menni barátommal wellnessezni de nem érzem jól magam a bőrömben. Nagyon önbizalomhiányom lesz ha látok magamnál sokkal jobb alkatú lányt. Leküzdhető ez valahogy?

Figyelt kérdés

Önbizalomhiányom van alapból, mert eddig még sosem voltam teljesen megelégedve az alakommal. Alapból vékony vagyok, de a hasam nem lapos, viszon a fenekem annál inkább, mert nemrég fogytam egy kicsit és ott látszik meg rajtam a legjobban.

Legszívesebben nem is mennék így bikiniben sehova, viszont szeretném leküzdeni ezt az érzést addig is ameddig nem lesz olyan alakom amilyet szeretnék (màr dolgozok rajta)

Nyilván nem ez a legfontosabb dolog a világon, de szeretném végre a külsőm miatt is jól érezni magam. Az életem többi része teljesen rendben van.


Csak tudom magamról, hogy amióta a fenekem laposabb lett pláne hátrányban érzem magam ha barátommal vagyok és össze futunk egy sokkal szebb, csinosabb, jobb alakú csajjal 😕 mindig elkap egy rossz érzés és úgy érzem inkább ő illene a barátomhoz nem én. Pedig tudom, hogy neki én tetszem 😔


Tudnátok tanácsolni valamit hogy jól tudjam legalább wellnessezés közben érezni magam akkor is ha látok egy szebb csajt?


19L



2019. jan. 11. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A barátod talált benned valami olyat ami más, akár jobb alakú csajban nincs meg, ezért téged választott. Valószínűleg a barátodnál is van jobb képű vagy kisportoltabb srác te mégis inkább vele vagy. Két embert inkább a közös értékrend és érdeklődés tart össze nem a testalkat.
2019. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt már 20 éves korodra illett volna kinőni. Ez a 16 évesek problémája. Használj napszemüvegedet. Senki sem fog ismerni. De azért érdemes óvatosnak lenni, mert a bejáratnál vizsgálják, kinek lapos a feneke. Azok csak felárral mehetnekk be.
2019. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyen már önbizalmad! Valamiért csak téged választott a barátod. Nézd meg őt, ő sem tökéletes fogadok. Kompenzáld a lapos fenekedet azzal, hogy kedves vagy, és mosolyogsz. Az nagyon jól áll minden nőnek.
2019. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!