Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van az, hogy eddig csak...

Miért van az, hogy eddig csak 3 millióan regisztráltak oltásra?

Figyelt kérdés
A nyájimmmunitás elérésehez, jóval több oltott emberre lenne szükség.

2021. márc. 10. 11:55
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
80%
29. Ezért írtam, aki ebben hisz, oltassa be magát! Nem ezzel van a baj, a zsarolással viszont igen. Nem értem miért kell provokálni az embert, teljesen kulturált stílusban folyik a beszélgetés. Viszont te kevered a szezont a fazonnal. Attól, hogy ezt az oltást nem PÁRTOLOM, s vannak kétségeim vele szemben, még nem leszek oltásELLENES. Nem kéne összekeverni a 2 fogalmat.
2021. márc. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
75%
De ki zsarol?
2021. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
27%
Áh, senki. Csak az egészségügyi dolgozókat, itt, a most már volt munkahelyen is pl, aki nem oltatja be magát, annak nem kell mennie többet oda. Ha jól tudom, a második vakcináért már fizetni is kell ráadásul.
2021. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

Itt a pont, azokról a postcovidosokról beszélnek, akik otthon vészelték át a vírust:

[link]


"Ha jól tudom, a második vakcináért már fizetni is kell ráadásul."

Fizetni? Mármint a második dózisért? Esetleg magánintézményben tudom elképzelni..

2021. márc. 11. 21:24
 35/43 A kérdező kommentje:

33-as!

"Csak az egészségügyi dolgozókat, itt, a most már volt munkahelyen is pl, aki nem oltatja be magát, annak nem kell mennie többet oda"


Ez azért mégiscsak érthető, nehogy már az ápolók fertőzzenek. Egyébként meg ez nem egyedi eset, hogy oltásra köteleznek. Külföldön is van, hogy aki állatgondozó bizonyos helyeken, azt a munkáltató beoltatja veszettség ellen.

2021. márc. 11. 22:17
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
35. Azért egy állatkert egy logisztikai központtól olyan távol áll, mint Makó Jeruzsálemtől. Más az, ha előre le van tisztázva valami egy szerződésben, mintsem utólag zsarolva egy olyan dologgal, amiért senki nem vállalja a felelősséget. Sok egészségügyis ott is hagyta a pályát az elmúlt hónapokban.
2021. márc. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
0%

"Csak az egészségügyi dolgozókat, itt, a most már volt munkahelyen is pl, aki nem oltatja be magát, annak nem kell mennie többet oda"


Hát a bátyámékat a kórházban senki nem zsarolta az oltással. Mellesleg egészségügyisként meg szégyellhetnéd magad, hogy így állsz ehhez az egészhez.


"Sok egészségügyis ott is hagyta a pályát az elmúlt hónapokban"


Aminek semmi köze nincs az oltáshoz, az új egészségügyi törvény miatt mondtak fel.

2021. márc. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
76%
37. Én szégyelljem magam, mert nem engedek a zsarolásnak? Mindent értek. Megsúgom, betegségek voltak, vannak, s lesznek is. Szégyellje inkább a média magát, amiért rettegésben tart több millió embert, csökkentve ezzel is az immunrendszerüket.
2021. márc. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
Igen, szégyelld magad, hogy egészségügyis létedre szánalmasan buta vagy (mondjuk szerintem csak bekamuztad, hogy az vagy)
2021. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
65%
39. Na az, hogy kettőnk közül ki a buta, inkább ne részletezzük. Aki minden hülyeséget elhisz a tévéből. Tudod, akinek a legnagyobb a szája, ordít, személyeskedik, annak sosincs igaza.
2021. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!