Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tippek, tanácsok endoszkópos...

Tippek, tanácsok endoszkópos vizsgálathoz amik segíthetnek?

Figyelt kérdés
Első alkalomról iszonyat rossz emlékeim vannak, szarul viseltem a gyomortükrözést, be pánikoltam, és szeretném ha most jobban menne. Sőt, mivel fekély miatti kontrolra is járni fogok, valahogy meg kell békélnem vele. Valaki valami hasznos tanács vagy tipp ami segíthet? :)

2021. márc. 11. 17:21
 1/3 alletta ***** válasza:
76%
leginkább kövesd, amit az orvos mond. lélegezz nyugodtan, lassan. próbálj meg (talán hülyén hangzik), nyugton maradni. így segíted az orvos munkáját, és te is előbb szabadulsz.
2021. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is a nyugalom a kulcsa. Nekem nem rég volt az első. Előtte beparaztattak...de még úgy sem volt annyira vészes ,hogy picit néha elkezdtem panikolni.valoszinuleg nekem is kell még mennem később de akkor már tudom, hogy úgyis pár perc az egész és fájni nem fáj , hanyugodt maradok akkor pedig teljesen kibirhato. Tudatosits magadban , hogy pár pillanat az egész és már mehetsz is. Jo egészséget :)
2021. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. márc. 12. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!