Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánrendelések működnek most...

Magánrendelések működnek most a járvány alatt?

Figyelt kérdés
Lézeres visszérműtétre lehet most időpontot kérni magánrendelőbe? Akinek volt már ilyen műtéte mik a tapasztalatai? Marad valamilyen nyoma a műtétnek?
2021. márc. 12. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a magánrendelőt a helyedben.
2021. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hacsak nem volt az orvos valamilyen covidos beteg kontaktja ami miatt karanténban lenne, vagy nem hívták be lélegeztetőgépeket kezelni mint az én egyik magánorvosomat, akkor nagy valószínűséggel rendel igen, mert nincs megtiltva nekik. A kérdés második felére sajnos nem tudok válaszolni, mert nem voltam még ilyen műtéten.
2021. márc. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, de egyeztetni kell velük telefonon. Valamelyik Covid miatt (főleg idősebbek) jelenleg bezártak, illetve olyan is van, akinek változott a nyitvatartása és/vagy előjegyzés szükséges.
2021. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!