Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Beoltatjátok magatokat?

Beoltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés
Azt is megköszönném, ha érvelnétek.

2021. márc. 2. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
97 szavazat
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
49%
Egyelőre nem. Jó eséllyel el tudom kerülni a fertőzést, de ha el is kapom, semmilyen rizikófaktor nem áll fenn az esetemben. Várok még néhány hónapot, hogy alakul a helyzet. Visszaszorul-e a járvány, illetve a beoltottak miket tapasztalnak. Aztán lehet, hogy beoltatom magam, de csak a Pfizer és a Moderna jöhet szóba.
2021. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
53%
Igen, mert csak így lesz vége ennek a pokolnak.
2021. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
74%
Már meg is kaptam az első oltást.
2021. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Mivel a környezetemben (eleg sok ember) eddig 1 év alatt 5 ember kapta el, 3tünetmentes volt raadásul, így nagyon úgy erzem, ez a veszély nem fenyeget.


Ha elkapom, semmi betegségem nincs, nemgondolnám hogy belehalnék.


Mivel 1éven belül babát dzeretnénk, igy nem is javasolják.


És én nem hiszek ezekben a vakcinákban még mindig. (Nagynéném covid osztályon dolgozik, érdekes mód köztük is mondenki megtagadta)

2021. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Ha kitalálnak ilyen faszsagokat, hogy csak rájuk nem vonatkoznak a korlátozások, akkor se. De ezesetben fixen felkotom magam 🤔
2021. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2021. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
46%
Még nem tudom.
2021. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mert terhes vagyok. Szülés után valószínűleg igen, természetesen immunológussal konzultálva a szoptatás miatt.
2021. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
49%
Ha sorrakerülök és lesz Pfizer vakcina, akkor valószínűleg. Bár 18 évesen nem a lista élén vagyok, tehát addig sok víz lefolyik még a Dunán.
2021. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
61%

Nem. Azért nem, mert véleményem szerint a védekezésnek vannak hatékonyabb, és nem utolsó sorban biztonságosabb módjai is, amiket én jobban preferálok.

Egy kis ízelítő:

[link]


Valószínűleg a lecsökkent D-vitamin szint az oka annak, amiért az influenzának télen van a szezonja. (a koronavírus is szezonális, téli járvány)


És ha ez még mindig nem lenne elég, a D-vitamin sok más betegségtől is megvéd, nem csak a légúti fertőzésektől.

2021. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!