Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ön míg volt élt a hálapènz...

Ön míg volt élt a hálapènz lehetőségèvel?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
a noknek ha jol neznek ki es fiatalok mindenhol elonyuk van en masszor vagyok ha hozzam Jon egy kiscsaj de nem jattol akkor is jol megmasszom meg az idoseknek nem szeretnek fizetni kell vagy csak lightost kapnaek es ez mindenhol igy van
2021. márc. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Metionin ***** válasza:
85%

Hát én nem vagyok egy egetverő szépség, főleg amikor bevittek a balesetem után sokkosan, agyrázkódással meg koponyaalapi töréssel :D amikor a vesém állt le, akkor meg 2 éjszakás műszak között estem be az egyetemi rendelőbe ahol egy idősebb nő van, szóval nem hiszem hogy a külsőm miatt voltak normálisak. Te lehet azért tudsz így különbséget tenni, mert megteheted hogy lightosabban foglalkozol azzal aki nem fizet de egy sürgősségin ahol eddig én voltam, nincs ilyen. Nem mondhatják hogy fizess különben nem varrlak össze, érted.

De amúgy a szüleimmel is rendesek voltak mindig (legalábbis az a pár alkalom amikor 10 évente orvoshoz kell menniük) pedig ők sem adtak soha hálapénzt, nem is lenne nekik miből. Másoktól hallottam már hogy amikor bent is feküdtek hosszabb ideig akkor nem voltak velük kedvesek amíg nem fizettek, de az ellenkezőjéről is kb. ugyanennyi beszámoló van. Én nem várom el hogy cukiskodjanak velem, nem azért vagyok ott. Lássanak el, az a dolguk és annyi. Mint írtam volt, én se kapok plusz pénzt csak mert teljesítem a kötelességemet és neadjisten közben még normálisan is viselkedek. Arról hogy szarul fizet az egészségügy, nem a betegek tehetnek, nem rajtuk kell leverni.

2021. márc. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
sajnos igen, de egyáltalán nem számított
2021. júl. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!