Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az Astra zeneca oltással...

Az Astra zeneca oltással kapcsolatban ki mit tapasztalt, aki azt kapott?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Édesanyámat azzal oltották. Másnapra 38 fokos láz 1 napig aztán semmi. 2.-nál semmi.
2021. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Egyik oltásnál sem volt semmi.
2021. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4 kollégám is azt kapott,krónikus betegek. Egy napig láz az első után,aztán már semmi.
2021. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szemely szerint masnap vacak volt. Influenzas erzes, de laz es megfazas nelkul. Faradtsag, eloszor vacogas, a vegen nagyon melegem volt. Fajt a szemgodrom, csontig, az izmaim es nyirokcsomoim sajogtak. Egy napig tartott. Az osszes ismerosnek es azok rokonainak hasonlo volt, de akar ket napig. Senkinek nem lett baja. Es be lehet venni gyogyszert lazra, fajdalomra. En sajnos tiz ora multan vettem be, pedig utana tok jo lett.
2021. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hétfőn kaptam meg, az első éjszaka borzalmas volt: lázasan forgolódtam az ágyban, tegnap meg fáradt voltam


Ma már teljesen rendben vagyok, a karom fáj csak egy kis helyen ahol kaptam 😄



A lázra elvileg paracetamolt lehet szedni (NeoCitran, stb.), mást nem ajánlott az orvosom szerint, én nem kellett, meg nem is akartam semmit rávenni

2021. ápr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is hétfő délután kaptam. Közvetlenül utána semmi, este vígan csináltam rakott krumplit, úgy feküdtem le, hogy csak picit fájt az oltás helyén a karom. Aztán éjjel kettőkor beütött a krach, láz, hidegrázás, izomfájdalom, fejfájás ezerrel. Aspirin, algopyrin 4-5 óránként, így másnap szinten tudtam tartani, de amint ment ki belőlem a gyógyszer megint szörnyű volt. Ma reggel láz nélkül ébredtem, nem olyan elviselhetetlen már, a karom még mindig eléggé fáj, amelyikbe kaptam, gépelni sem tudok vele rendesen.


Szerintem engem jobban megviselt, mint az átlagot, pedig fiatal és egészséges vagyok :( Én azt gondolom még 2 nap, mire teljesen rendbejövök.

2021. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem jobban aggaszt az, hogy vajon a második adagot beadják-e, tekintve ezeket a kérdéses eseteket a vérrögök miatt



Hogy akik már megkaptuk és nem lett bajunk, azok megkaphatjuk-e a másodikat, vagy totál bele akarnak kavarni és leállítani, és kezdhetjük az egészet előlről

2021. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Térjünk vissza erre a kérdésre pár év múlva
2021. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, miért, mi lesz (szerinted) pár év múlva...? SEMMI...
2021. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NANANANANANANANANAaaaaaaaa
2021. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!