Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akik visszautasították a...

Akik visszautasították a felajánlott vakcinát, azoknak mennyi időt kellett várniuk a választott oltóanyagra?

Figyelt kérdés
Ma hívott a háziorvosom, hogy kaphatok orosz vakcinát, de visszautasítottam, inkább várnék a nyugati vakcinák egyikére. Akik hasonlóan inkább vártak az általuk preferált oltóanyagra, azok mennyi idő múlva kaphatták meg a védőoltást? 23 éves vagyok, asztmám is van ( nem tudom hogy ez krónikus betegségnek számít-e)

2021. ápr. 7. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kb. egy héttel később már jött a Pfizer - de ez abszolút helyfüggő is szerintem...


(58, pajzsmirigybetegség)

2021. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Krónikusnak számít az asztma, de ha épp nincs más milyen vakcina akkor várhatsz a végtelenségig
2021. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én pont az asztmával nem szórakoztam volna hogy várok. Ez a brit mutáns szinte észrevétlenül támadja meg a tüdőt, és mivel tüdőbetegséged van én nem kockáztattam volna, hogy akár még hóbapokat várok. Ráadásul úgy hogy Pfizerrel most a kismamákat, pedagógusokat oltják, Moderna meg kevés van.
2021. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám (65), először a kínaival hívták volna, de pont lemaradt a hívásról, emiatt az oltásról. 2 hét múlva hívták a Pfizerrel, már be is adták neki az elsőt (krónikus magas vérnyomása van, de kezelt).
2021. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek 4 mp-ig, mivel mostanában az Astrát próbálják tukmálni, aztán, ha azt visszautasítja a delikvens, akkor kibökik, hogy na jó, van Moderna is, jöjjön.
2021. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Két napot vártam, miután nem kértem az Astra Zeneca-t, két nap múlva megkaptam Moderna-t.
2021. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6

Pont így járt a kollégám, épp tegnap mesélte.Jó,neki 5 percbe telt,hogy visszahívják.

2021. ápr. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia én asztmásként modernat kaptam, plusz a májam sem az igazi szóval én mindenképp a Pfizer/moderna párost fogadtam csak volna el.

De embere vállogatja..

23f

2021. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 én is pont ezért utasítottam vissza az orosz vakcinát és inkább várok a pfizerre/modernára asztmásként. Úgy hallottam, hogy az oroszt nem ajánlják krónikus betegeknek.
2021. ápr. 9. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!