Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aki visszautasított valamilyen...

Aki visszautasított valamilyen vakcinát az azóta kapott már másmilyet?

Figyelt kérdés

Ma hívtak, hogy Astrával oltanának, de a vérrögösédés rizikója miatt visszautasítottam. Most utólag már picit azért bánom.

Aki utasított már vissza oltást azt utána mikor hívták legközelebb?



2021. ápr. 7. 15:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Erre szerintem legkorábban ősszel fox konkrét választ kapni.
2021. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom se kérte, kb 2-3 héttel később hívták, hogy kaphat másikat.

Amilyen ütemben oltanak, egy hónapon belül minden regisztrált sorra kerül, legkésőbb akkor tuti neked is jut.

2021. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

2: Köszönöm a konkrét választ, pont ilyen tapasztalatok érdekeltek, nem ilyen "szerintem" dolgok, mint amit az első írt.

Amúgy sem tudom milyen állat az a "ősszel fox".

2021. ápr. 7. 18:37
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Férjemnek 30.-án ajánlottak oroszt, nem kérte. Azóta nem keresték...
2021. ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok paraméter függvénye. Ismerek olyat akit kb. 1,5 héttel utána hívtak, hogy van lehetősége pár nap múlva a másikra, de van aki már 3 hete vár erre. Eleve az oltási "sor" területenként eltérő. Van olyn 20-on éves ismerősőm akinek nincs semmi baja és kapott már Astra-t, de van olyan ahol még a 70éves sem. Nagyon nehéz kiszámítani, hogy hol mennyi és milyen vakcina hogyan áll rendelkezésre.
2021. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Abszolút így van, a mi kerületünkben már a korosztályom (30asok) kapják, máshol még a 60 felettiekkel sem végeztek.

Köszönöm a válaszokat, nem egy egyetemes igazságot kerestem, csak a tapasztalatokra voltam kíváncsi, hogy úgy tól-ig átlagoljak.

2021. ápr. 7. 21:06
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Négyes vagyok, épp az előbb kaptam e-mail-t, és mondtam vissza az oltást, szóval két helyről is lesz infom, majd beírom ha szólnak a férjemnek vagy nekem újra.
2021. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Na, akkor én meg beírom, hogy itt legyen, hátha más is rákeres. Április 7-én utasítottam vissza az Astra-t, amit 9-én adtak volna be. Most kaptam e-mailt, hogy 14-én szerdán kaphatok Szputnyikot. BP, 4. kerület, 30-as korosztály, betegség nélkül.
2021. ápr. 7. 21:52
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanattól kaptad a másik behívót, vagyis mai napon két behívót kaptál a háziorvosodtól? Engem is ma hívtak kilencedikére oroszra, nem kértem.
2021. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanattól az orvostól kaptam. Délben telefonon hívott, most meg e-mailen keresett 21:00 körül.
2021. ápr. 7. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!