Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Akik már kaptatok covidvakciná...

Akik már kaptatok covidvakcinát, melyiket adták és milyen tüneteket tapasztaltatok eddig?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Szia,én Pfizert kaptam,23 éves vagyok de nem volt semmi tünetem,max annyi,hogy másnap fájt az oltás helye.
2021. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
29 éves leszek idén pfizert kaptam és annyi volt, hogy az oltás napján és másnap fájt a karom. Egyéb tüneteket úgy tudnám leirni, hogy úgy éreztem magam mint amikor a férfiaknak hőemelkedése van. Más nem volt.
2021. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
37 éves vagyok, AstraZeneca, aznap este 38.8 fok láz, hidegrázás, fájt a karom úgy, hogy alig bírtam mozgatni. Másnap gyengeség fejfájás, megfázás-szerű érzés. Két nap után elmúlt nagyjából minden tünet.
2021. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
AstraZenecat kaptam ... eloszor azt hittem, hogy nem is nyomtak belem, mert nem figyeltem es eszre sem vettem, hogy mar tul vagyok rajta :) Semmi problemat nem okozott. Az ismetlo oltas hasonloan semmilyen hatassal nem volt ram, de most odafigyeltem amikor belem nyomtak.
2021. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Sputnik, semmi mellékhatás nem volt.
2021. ápr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Astra, több mint egy napja kaptam meg. A helye nagyon fájt ma reggelre, sajgott az egész karom, bevettem rá egy fájdalomcsillapítót, azóta elvagyok. Egyelőre már tünet nincs, gondolkozom is, hogy megúsztam-e vajon, vagy még csak most jön a java... :)
2021. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!