Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért nem a feleségem hogy...

Miért nem a feleségem hogy lehet menni hozzá látogatni a kórházba?

Figyelt kérdés
Tavaly téli dolog,bevittem szülni és már haza is kellett jönnöm osztályra se kiserhettem fel,pár nap múlva szüléskor ott lehetettem de utánna is csak alig lehetett ott lenni vele,később mondtam neki bemegyek hozzá gyereket is megnézem,de mondta nem lehet megnezni a gyereket,így csak telefonon, neten beszéltünk,de szuleivel meg szemelyesen is beszélt,kihivattak az ajtóhoz vagy hogy oldották meg nem tudom,de nekem csak annyit mondott voltak ott a szülei,vittek neki cuccokat,gondoltam a pultnál leadták ennyi,helyette pár percig beszéltek is vele,de azt nekem nem mondta meg mert akkor én is odamentem volna meglátogatni,helyette mi volt én voltam a rossz szülei szemébe aki nem látogatja a csaladjat,meg aki miatt pszichológus kell!! Feleségemre vagyok mérges hogy nem szólt megis lehetett volna kicsit látogatni,meg mèrt kellett felbujtania a családját,hogy én azért nem látogatom mert a házat javitgatom?

2021. ápr. 13. 01:36
 1/8 anonim válasza:
100%
Eléggé össze vissza csapongottan írtad ezt le, nem igazán értem a kérdésedet ezzel kapcsolatban. Ezt inkább vele kellene személyesen megbeszélned.
2021. ápr. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most érdemes tisztázni feleségeddel (és nem másokkal) hogy mit mondott és miért, mi történt pontosan.
2021. ápr. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A lényeg nem szólt hogy mégis van látogatás,kicsit ki lehet hivatni ezt azóta se árulta el miért nem mondta el,lehet azt gondolta hogy tudnom kellett volna abból hogy mondta voltak ott az anyjáèk,de azt egyszer sem mondta el hogy kicsit beszélt is velük!!
2021. ápr. 13. 07:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt mi nem fogjuk tudni megfejteni és amig vele ezt nem tisztázod, addig marad a "lehet azt gondolta", stb dolgok, amelyek a te gondolataid.
2021. ápr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt képes voltál 2 mondatban leírni? Egyébként értelmezhetetlen a kérdés, nem tudom mi a gond. De ha tavaly óta ekkora sérelem van benned, akkor beszéld meg a feleségeddel!
2021. ápr. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen "ezt tette és arról biztos azt gondolja, hogy", "megkérdek másokat", "nem kérdezem meg tőle" típusú sérelmek tesznek tönkre egy kapcsolatot.
2021. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kérdésből csak egy mondta szó hiányzik,igen neki kellene ezt elmondania de nem ad rá magyarázatot
2021. ápr. 13. 09:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Küldöm szeretettel ezeket: ......

Használd őket a mondatvégekre, mert látom kifogytál belőlük.

2021. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!