Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézeget az exem Facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézeget az exem Facebookon, mikor már neki felesége van, és nekem is van már más párom?

Figyelt kérdés
Ő szakított velem, én meg mivel hogy csúnyán megbántott, le is tiltottam. Mindig azt éreztette velem, hogy én kevés vagyok hozzá, a mostani párom ezt nem érzékelteti velem. Eleinte sajnáltatta magát szakításkor, majd utánam nem sokkal teherbe ejtett egy másik nőt 4 hónap után. Viszont most is hogy nekem lett párom, mégis nézegeti az adatlapom, már arra is volt példa, hogy írt álnévvel.
2021. márc. 17. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
aztan azt mégis honnan tudod hogy nézegeti az adatlapodat?
2021. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le és nem fog tudni írni. Ha pedig álnévről írogat, nem kell válaszolni. Ha szereted a jelenlegi párodat, akkor ez tök egyértelmű kéne, hogy legyen. Mit számít, hogy az ex miért nézeget, ha te már túlléptél rajta? Vagy mégsem léptél túl annyira?
2021. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2021. márc. 17. 15:33
 4/12 A kérdező kommentje:
Attól, hogy letiltottam ír más névről.
2021. márc. 17. 15:34
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Arra én is kíváncsi vagyok, honnan tudod, hogy nézegeti az adatlapodat? Hol lehet ezt megnézni?
2021. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy ő ír álnévről? Bárki szivathat kamuprofilról. Miért pont rá gondolsz, hogy ő az?
2021. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem azt látja, hogy nézegetik az adatlapját, csak írogat neki olyasmiket, amikből kiderül.


De engem továbbra is érdekelne az, hogy miért foglalkozol azzal, hogy ki mennyit nézeget téged, ha van kapcsolatod? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy egyikőtök sincs túl a másikon és túl hamar ugrottatok bele új kapcsolatba. Valld be, hogy hízeleg az érdeklődése.

2021. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

6-os, ennyire érthetetlen nem lehetsz :D


Kamu profilról ír neki, de nyilván megírja, hogy ő az. Gondolom, tiltva lett és csinált egy másik profilt, hogy tudjon neki írni.

2021. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy mikor látott a barátommal, akkor meg szinte ránk sem nézett.
2021. márc. 17. 15:46
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Az az érzésem, azt akarod hallani, hogy megbánta, hogy dobott, és hogy elszúrt mindent, amikor felcsinálta a másik lányt.

És meg is értem, ha ezt akarod hallani, ha csúnyán lett vége.


Szerintem a múlton rágódni elég szánalmas dolog.

Ha ő rágódik a múlton, akkor akkor kellett volna észnél lennie, amikor disznó volt veled, meg akkor, amikor felégette a hidat vissza hozzád azzal, hogy családot alapított. És szánalmas fickó.


Viszont ezt csak abban az esetben mondhatod ki, ha TE nem rágódsz a múlton, és nem töprengsz "mi lett volna, ha" stílusban. Ha te lezártad a múltat, és a jelenlegi párodat nagyon szereted, akkor te elégedett kell, hogy legyél, mert NEKED sokkal jobb életed van most, mint neki, akinek az a legizgalmasabb kérdés az életében, hogy nézegesse a te képeidet.


Vagyis a karma igazságot tett: rondán bánt veled, most rosszul jár, te pedig jobban jöttél ki a kapcsolatból, mint ahogy voltál benne.


Én a helyedben nem tiltanám le. Ha téged nem zaklat fel (és mivel te vagy a győztes fél, nem kell, hogy felzaklasson), akkor csak had nézegessen. Lássa csak, milyen, ha boldog vagy, elégedett és igazán szerelmes. És fájjon neki, hogy ezt nem mellette éled át. Lássa csak, milyen jó dolgod van most, és marja az irigység, hogy neki ez nem adatott meg.

Neked ez már nem kell, hogy fájjon.

2021. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!