Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj valamennyire a covid...

Fáj valamennyire a covid oltás? Nem arra gondolok, hogy utána érzékeny lehet a helye, hanem miközben beadják.

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 22:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell kérni, és nem lesz ilyen baj
2021. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egyáltalán nem fájt,eddig minden oltásom fájt pedig, régen a kötelezőknél általánosba 5-iktől egy idősebb pasi volt az iskolaorvos és olyan durván belémdöfte mindig a doki a tűt, utáltam is amikor oltottak most szerencsére óvatosan nyomták belém szinte meg sem éreztem egyik szurit se.
2021. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Egy szúnyogcsípés nem fáj jobban, mikor egy lódarázs csípett meg, na az 10x fájdalmasabb volt.
2021. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megéreztem, bár inkább csípett mint fájt. A helyét kb 2 napig éreztem, tovább mint a mellékhatásokat.
2021. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Na pont az ilyenekért félek az oltástól, hogy írja valaki, hogy megérezte, ráadásul még a suliban anno ájultam el egyszer oltástól kb 2 percre... és egyedük tudnék csak menni az oltásra, HA megyek.
2021. ápr. 16. 10:19
 16/20 A kérdező kommentje:
Erre tudtok vmilyen megoldást, tanácsot?
2021. ápr. 16. 10:21
 17/20 anonim ***** válasza:
Én vagyok az ájulós. Szólj előre, hogy mi a helyzet, kérd, hogy figyeljenek jobban rád. Hátha megpróbálják elterelni a figyelmedet az oltás alatt. Legyen nálad víz, én ittam és sokkal jobban lettem. Ha nagyon rossz, le kell feküdni. Nekem felemelte az ápoló ismerősöm a lábamat a vérvételt követő majdnem-ájulás után, elvileg az is segít. Szerintem elég ha lefekszel, ha rosszul vagy :)
2021. ápr. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ott lesznek az orvosok. Szerintem volt már dolguk pár ájulós emberrel. :) Nem lesz semmi bajod oltáskor.
2021. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Van is egy ilyen kérdés a vakcinanyilatkozaton, hogy volt-e már oltásnál vagy vérvételnél rosszulléted vagy ájulásod, nem? Gondolom pont ezért, hogy akkor esetleg eleve fektetve oltanak vagy utána úgy töltöd a 20 percet. Ne aggódj, ez alapdolog, meg fogják oldani. Gondolom te is hallottál a brit nővérről, aki a tévében élő adásban ájult el az oltás után, de őt is pikk-pakk helyrerázták, semmi baja nem lett.
2021. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én bejelöltem a lapon, hogy volt már korábban rosszullétem oltáskor/vérvételkor, de erre a részre rá se kérdeztek (de közben nyilván látták, tehát talán azért nem kérdeztek rá, nehogy elkezdjenek arra kondicionálni, hogy megint ájuláshoz közeli állapot következik).


Az a lényeg, hogy

- ne hidd azt, hogy csak azért, mert korábban már voltál rosszul, most is rosszul leszel!

- ne nézz oda!


Egyáltalán nem kellemetlen az egész, mert kevés cuccot nyomnak beléd.


No para!

2021. ápr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!