Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől függ, hogy oltópontra...

Mitől függ, hogy oltópontra küldenek vagy háziorvoshoz? Olyan ugye nincs h ide is oda is. Tehát ugye nem automatikus az h háziorvoshoz is menni kell? :) Nincs még háziorvosom / nem voltam nála.

Figyelt kérdés

A háziorvosok az újaknak milyen vizsgálatokat végezhetnek el?

Félek ettől nagyon, vérvétel ugye nincsen az újaknak.

Az oltástól is félek, gyermekkorom óta rettegek tőle. Egyedül sz@r is lenne elmenni rá.



2021. ápr. 15. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs házi orvosod akkor majdnem biztos vagyok benne hogy oltópontra küldenek de attól is függ am hogy hogy regisztrálsz, de nem küldhet ék mindkét helyre ne aggódj, nem is fognak előtte meg vizsgálni meg semmi tehát ha pl mégis háziorvoshoz kéne menned az se csinál veled semmi mást mint ha oltópontra hivnának
2021. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem ma hívott fel a szüleim háziorvosa, hogy mivel nekem nincsen háziorvosom és így nem kaphatok oltást, ezért ők ma felvesznek engem ha szeretném és holnap be is tudnak oltani... Nem tudom, hogy ez konkrétan hogyan működik, hogy ők egyáltalán honnan tudják hogy regisztráltam az oltásért és nincsen háziorvosom stb., fogalmam nincs, de nekem ma ezt mondták.
2021. ápr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es azért mert a tajszámod ugye megadod meg a várost is, ez alapján meg vannak a szüleid meg nyílván besorolnak az egyik orvos körzetébe.

Mellesleg a háziorvosok hívogatnak oltás miatt(nálunk legalábbis) , utána nyilván fel kerül a kortörténetedbe is hogy megkaptad, egy szóval az orvosok mindent látnak, egy rendszerből dolgozik az összes.

2021. ápr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm szépen.


Ha a regisztrációkor nem adom meg a számomat, e-mail-ben is értesítenek?

Ha megadom a számom, de nem tudom felvenni, akkor sms-t írnak?

2021. ápr. 15. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!