Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvosok miért úgy adják...

A háziorvosok miért úgy adják a beutalót, mintha a fogukat húznák?

Figyelt kérdés
Ezért levonás jár nekik? És a kiadott receptekért pedig plusz pénzt kapnak? Mert azt öntik dögivel:D

2021. ápr. 16. 13:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem nyugdíjas vagyok, nekem ne magyarázz, én húzom az igát, én dolgozom rátok, én szerzem Orbánnak a GDP-t. Már csak a covid után jogom van elmenni, pláne ha korábban problémám is volt.
2021. ápr. 22. 10:51
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

Cica anyádra dolgozol nem rám! Ezzel a tipikus proli melós dumával engem ne etess, mert nagy eséllyel az átlag háziorvosi vállalkozás négyszer annyi adót fizet, mint te!


Azt meg hogy mire van jogod pedig a NEAK meg az orvos kollégák döntik el.

2021. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miféle-kiféle vagy, de az ilyen típusú háziorvosokat le szokták cserélni. És ez a lehetőség bárkinek adott. Csupán körbe kell kérdezni az ismerősi körömben, hogy ki olyan jó, kivel elégedettek és átjelentkezem.

Ez a magánvizsgálat meg nem vág most földhöz, mert háromszor annyit keresek, mint az orvosok.

2021. ápr. 22. 11:49
 14/20 anonim ***** válasza:

Tehát bő négy és félmilliót keresel? Szép. Gratulálok hozzá.


Átjelentkezés. Nos te valami álomvilágban élsz. Van ugyanis a lakóhelyed szerinti praxis ott kötelező ellátniuk, de azt, hogy ez mit jelent a Kolléga dönti el. Ha a bogyó írást akkor azt. Minden más háziorvos pedig visszautasíthatja az ellátásodat, a többségünk körzetei pedig degresszióban vannak, magyarul túl nagyok ezért nem jár extra pénz az új kártyáért. De ha nincs is degresszióban a praxis a hozzád hasonló nagyarcú okoskodó betegeket akkor sem éri meg fogadni.

2021. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Egyébként aki ennyit keres az nem jár háziorvoshoz kardió beutalóért, mert menedzser szűrésre járnak.

Szóval kamuzz máshol. 😊

2021. ápr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Értem én, hogy frusztrált vagy, nálatok nagyon gyakori a kiégés jelensége.

IT-szektorban dolgozom, magas pozícióban, nem értem, mi lenne a kamu.

Miért lennék nagyarcú? Szerintem te vagy túl arrogáns, tőled akár fel is fordulhatnak a betegek. Biztos valami 2020-as diplomás vagy, hála Orbánnak. Simán előírnék nálatok kötelező pszichológiai vizsgálatot, a betegpanaszokat pedig alaposabban felülbírálnám és súlyosabb szankciókkal büntetném.

Én innentől befejeztem, mert ez már meddő vita, nem vagyok kíváncsi a f@szméregetésedre.

2021. ápr. 22. 12:34
 17/20 anonim ***** válasza:
53%

Nos akkor tisztázzunk valamit, lehet, hogy rohadt jól tudsz programozni, de attól orvos még nem leszel. Az, hogy mikor indokolt kardió vagy bármilyen beutaló orvosi kompetencia eldönteni. Van, amikor nem indokolt. Mivel nem láttam az EKG-dat ezért nem tudok nyilatkozni arról, hogy esetedben indokolt-e, de úgy tűnik, hogy a háziorvosod szerint nem az. Nekem lehet más véleményem lenne, de ez már szakmai kérdés.


Ami a stílusomat illeti az meg igazodott a te pökhendi, bogyózó megnyílvánulásaidhoz.

Egyébként érdekelnek a betegeim, de szakmai kérdésben én döntök, és ha valami szakmailag nem indokolt, akkor tőlem hisztizhet a beteg, akkor sem fogja megkapni.

2021. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem készült EKG.
2021. ápr. 22. 15:02
 19/20 anonim ***** válasza:
Ez viszont hiba.
2021. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De akkor nyugodtan körbekérdezheted az ismerősi köreidet... Hiszen a lehetőség adott.
2021. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!