Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ugye annak nincs büntetése,...

Ugye annak nincs büntetése, következménye ha nem megyek el egy adott orvosi vizsgálatra, ahova a háziorvos küld???

Figyelt kérdés

2021. ápr. 16. 16:15
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
hiába látja a gépben utólag
2021. ápr. 16. 16:15
 2/22 anonim ***** válasza:

Engem egyszer vérvételre, meg pszichiátriára küldött el a háziorvosom. Akkortájt nyugtalan voltam, ingerlékeny és ideges de nem a személyiségemből fakadóan, hanem azért, mert toxikus emberek vettek körül, illetve velük kellett viaskodnom nap, mint nap. Nem a felelősséget hárítom, tényleg miattuk voltam olyan, amilyen. Vérvételre elmentem, ahol csak annyit állapítottak meg, hogy nem fogyasztok elég vizet, de a pszichiátriát skippeltem. Nem lett következménye. Én tudtam magamban, hogy nem szorulok pszichiátriára, csak a körülmények hozzák ki belőlem az állatot. Azóta sokkal nyugodtabb vagyok már, pedig nagyon nem is változtattam magamon. Meghallgatok, elfogadok mindenkit, aki körülöttem van, és ha valami probléma van, felállok és elmegyek onnan. Csak ennyiben változtattam magamon. Szóval ha nem akarsz elmenni oda, ahova beutalt, vagy esetleg nem is érzed szükségét, akkor ne menj el. Sőt, én javaslom is, hogy ne menj el, ha kétségeid támadtak. Az orvos csak a véleményét mondta el a hallottak alapján, kötelezni viszont nem kötelezhet.


20/F

2021. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Nincs, bármilyen vizsgálat önkéntes. Azon viszont érdemes elgondolkoznod, hogy a vizsgálatot a te érdekedben javasolta, ezért nem kellene kihagynod!
2021. ápr. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm, tehát nyugodtan mondhatom a háziorvosnak, h nem megyek el rá. Köszönöm.
2021. ápr. 16. 17:18
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Egyetlen esetben lehet ennek szankciója, ha vérbajt diagnosztizált a doki.
2021. ápr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Olyan vizsgálatra úgyse küld h vérbajos vagyok-e :D
2021. ápr. 16. 17:27
 7/22 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok.


Nem kell neki mondani semmit se, megköszönöd, hogy fogadott és elmondta a véleményét és ennyi. Ne mondd neki, hogy te nem mész el, ahova beutalt.

2021. ápr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Kedves kettes!

és ha a második covid oltásnál rákérdez h voltál-e? Megmondod h majd elmész, jól gondolom? :) Azért kérdezem mert új leszek a házidokinál ha oda küldenek oltásra.

2021. ápr. 16. 17:31
 9/22 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz elmenni?
2021. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! jól gondolom? :) jó taktika ez?
2021. ápr. 16. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!