Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megkaphatom az oltást így?

Megkaphatom az oltást így?

Figyelt kérdés
Ma délutánra kaptam időpontot a pfizer oltásra, de tegnap óta meg vagyok fázva egy kicsit. Nem köhögök, nincs még hőemelkedésem se, csak egy kicsit fújom az orrom és emiatt félek most, hogy nehogy kezdődő covid legyen és ráoltsanak. Szerintetek beadassam így? Vagy csináljak most reggel egy gyorstesztet előtte?

2021. ápr. 21. 07:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 Gondolom, akkor jól csinálta.

Fals pozitív nincs, fals negatív van. Ezt írtam eddig is. Ezért csinálnak 2db tesztet, és ha az eredmény eltér, akkor a pozitív eredményt kell figyelembe venni (mint minden ilyen otthon csinálós tesztnél)

Persze, hogy nem kell megnyugodni. Ha 2db negatív gyorstesztet csinál szakértővel, akkor valószívnűleg negatív. Szóval egyetértek.

2021. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Orvostanhallgató, és őt ugye kötelezően küldték ki korábban teszteket csinálni. Tehát nagy valószínűséggel nem rontotta el.

Én eléggé megszívtam. Megnyugodtam hogy negatív a teszt, közben pedig végig pozitív voltam. Más ne járjon így.

2021. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!