Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha felhívnak koronavírus...

Ha felhívnak koronavírus oltás miatt, de én azt nem szeretném elfogadni várhatón mikor kaphatok másmilyet?

Figyelt kérdés
Egyelőre csak elméleti kérdés 31 éves vagyok még nem kerestek. Szeretnék felkészülni csak.

2021. ápr. 21. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Én egy félét nem fogadtam el, két hét múlva hívtak, hogy mehetek másik oltásra.
2021. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
ENgem egy nap múlva hivtak másik oltasra
2021. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Engem màsnap màr hívtak,meg is kaptam a modernàt.De a fèrjem ugyan akkor nem kèrte mikor èn,azôta se kapta meg,nem is kerestèk.Ennek 3hete.
2021. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell lepontozni....egyik nap felajánlották az astra zenecat, nekem az volt az egyetlen amire mondtam h biztos nem. Másnap hivtak h még aznap megkaphatom a szputnyikot amit el is fogadtam.
2021. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le. Köszönöm az eddigi válaszokat, talán már engem is hívnak majd.
2021. ápr. 23. 08:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor engem se pontozz le. Itthon kiàlltuk Anyuval (72]) jàrvànyügyes voltam. Mivel senkinek sem kell a tudàsom. Pedig nem az Ecserin vettem. Nem beszélhetünk senki, aki kórházba dolgozik. Sem, egy hàziovos. Szászország van. Én is befejeztem...
2021. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
április 27.-én hívtak nem fogadtam el, de még nem hívtak újra (22 vagyok)
2021. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem fogadtam el a kínait és abban maradtunk, hogy amint lesz másik, felhív. Hát b. felhívni azóta is (ez több hónapja volt már). Online regisztráltam végül a hetekben.
2021. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Engem nem is hívott eddig a háziorvosom és el sem érem....
2021. máj. 12. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!