Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Júniusban is beadathatom...

Júniusban is beadathatom magamnak a Pfizer vakcinát, ha most nem szeretném? Ha lemegy mindenki, aki regizett, utána is lehet kérni?

Figyelt kérdés
Ajánlottak most kínait, de nem szeretném azt. Június végén szeretnék Pfizert kapni.

2021. ápr. 22. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Háziorvossal beszéld meg.
2021. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen. Akár az orvost is kirendelheted. Addig meg hűtőbe tartják neked. De lehet, hogy kérésedre újat hozatnak.
2021. ápr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném, hogy nekem tárolják. De biztosan hoznak addig még egy csomót és lesz mindenkinek :)
2021. ápr. 22. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Orvosodnak tudod jelezni,hogy csak Pfizert szeretnél. Amint lesz részedre is értesítenek.De nem biztos,hogy június végén lehet hamarabb is vagy később.
2021. ápr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak az az oltás véd meg, amiből 2 db már benned van, és legalább már 1 hónapja. Addig fertőzhető, és fertőző vagy. De hát ezt már a legbutább ember is tudja.
2021. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

#5: a hivatalos álláspont szerint utána is ugyanúgy fertőzhető, és fertőző vagy, csak kisebb eséllyel kerülsz kórházba, vagy hullaházba.

Feltéve hogy az adott mutáció ellen még véd az a vakcina, amit 1.5-2 évvel azelőtt fejlesztettek ki.

2021. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudtam
2021. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
A hivatalos álláspont szerint azért jelentősen lecsökken a fertőzőképesség esélye az oltás után, csak ezt gyakran elfeljtik mondani...
2021. ápr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tabbouleh ***** válasza:
100%

Azt sem emlegetik, hogy kinyitották Pandora szelencéjét:)

Hab a tortán, hogy az emberek egyik része kísérleti nyul, a másik sárga csillagos zsi_dó lett. Szép

2021. máj. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!