Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az astra zenecatol kell...

Az astra zenecatol kell felni? Olyan ertelemben h tenyleg okoz verrogot, vagy erre minimalis az esely???

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minimális az esély. Több tízmillió oltásból kevesebb mint száz vérrög lett. Amúgy a koronavírus is okoz vérrögöt. A vakcinakísérletben a placebósok között több volt a vérrög, gondolom több volt a covid és azért. Nem csoda, hogy nem került be a mellékhatások közé. De a lényeg, hogy összességében átlagosan az oltás pont hogy véd a vérrögtől, plusz még egy csomó más veszélyes hatásától is a koronavírusnak.
2021. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
250.000 emberből 1-nél fordul elő elvileg, ez azért elég kicsi arány. Jóval kisebb, mint a dohányzásé, covidé, stb. Én megkaptam 2 hete, az ismerőseim közül is sokan kapták, senkinek semmi problémája nem lett.
2021. ápr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Olvastam, hogy kb. századakkora eséllyel okoz vérrögöt, mint a fogamzásgátló tabletták.

Nos, én még olyan nőt nem láttam, akit az tartott volna vissza a fog.gátló szedésétől, hogy trombózist kapjon. (Az egy másik kérdés, ha orvos ennek veszélye miatt nem írja föl neki.)

2021. ápr. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Akkor szerencsétek volt, 2-es. Ennek a srácnak a videó elején nem volt ilyen mázlija:

[link]

2021. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
#4, persze, lehet mutogatni azokat, akiknek pont baja lett az oltás után. De ugyanígy lehet azokat is mutogatni, akiknek azért lett baja, mert nem voltak beoltva és megbetegedtek. Az utóbbiak többen vannak :-(
2021. ápr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!