Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap voltam reumatológián...

Tegnap voltam reumatológián és nem kaptam beutalót a gyógyfürdőbe, amiért nem vagyok beoltva. Ez így rendben van?! 😢

Figyelt kérdés

Volt egy súlyos balesetem még februárban, amiből jelenleg sem gyógyultam fel. A hátam az folyamatosan fáj, nagyon megütöttem akkor. Ráadásul a kezem is, ami másfél éve volt műtve. Sajnos maradandó károsodást szenvedett. De az orvos azt mondta ő nem látja indokoltnak ezt az egészet, meg különben is ha annyira akarok járni gyógyfürdőbe akkor oltassam be magam! Szerintem ez RENDKÍVÜL diszkriminatív, fel vagyok háborodva!

Nektek mi a véleményetek?


2021. máj. 7. 09:04
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
58%
Igaza van, oltasd be magad!
2021. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Szerintem maradj csendben!!!
2021. máj. 7. 09:11
 3/47 anonim ***** válasza:
73%
Ez van, ilyen társadalomban élni. Nem egyéni érdek van hanem közösségi. Én meg dolgozni nem akarok menni és a közösbe beletenni amit olyanokra verik el mint stadion meg játszótér a kölköknek, egyiknek se veszem hasznát soha. Ami nekem fontos lenne abba meg nem tesznek. Ez a társadalom le van szarva hogy te magad mit akarsz 🤷‍♀️ oltatsz vagy nem mész!
2021. máj. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
76%

A fürdőket egyenlőre csak védettségi igazolvánnyal lehet látogatni.

Az mindegy hogy milyen céllal mész.

2021. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
37%
A véleményem az,hogy ez hátrányos megkülönböztetés.De itt ez teljesen elfogadott.
2021. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
69%
Miért diszkriminatív? Nincs lehetőséged beoltatni magad? Ha igen, mond el az orvosnak hogy x betegség miatt nem kaphatsz szurit.
2021. máj. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
54%
5! Az is hátrányos megkülönböztetés, hogy akinek nincs jogsija nem vezethet autót? Mesélj még! :)
2021. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
64%
Teljesen rendben van! Tudod vannak akik veszélyeztetettek, és vannak akik még önhibájukon kívül (pl.18 év alattiak vagy kismamák) nem védhetik meg magukat és nem teheted ki őket veszélynek.
2021. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
33%
7. Nem mesélek mert aki a jogosítványos példával jön az nincs tisztában az emberi jogokkal ,alapvető szabadságjogokkal, első,második,harmadik generációs jogokkal,szükségességi-arányossági teszttel stb. Felesleges magyarázkodni.
2021. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező! Ha mások véleményét nem fogadod el, akkor miért jöttél ide kérdezni? Nincs otthon senki akinek kiverheted a nyálad? :)

Így a kérdésed értelmetlen.


Én is tudnám sorolni, hogy ki mivel nincs tisztában, amikor pattogtok, hogy mekkora nagy diszkrimináció ért titeket, de minek. Az értelmes ember felfogja miért van erre szükség, a többinek meg minek magyarázni..

Ha menni akartok oltassátok be magatokat, vagy üljetek otthon puffogva :D

Gondolom a gyerekkori oltásaitok sincsenek meg, aztán a munkahelyi alkalmasságin is nagy nagy diszkrimináció ért titeket amikor kérték az oltási kiskönyvet.

2021. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!